Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Kırgın Çiçekler 81. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni bölüm

Atv’nin Kırgın Çiçekler’i her hafta pazartesi günleri yeni bölümleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Kırgın Çiçekler 81. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden sonra gelecek haftaki tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Büşra’yı kurtarmak isteyen Eylül, Kemal ile görüşecektir.  Kimse engel olmasın diye bu durumdan Serkan’a […]

Kırgın Çiçekler 81. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni bölüm
17 Nisan 2017 - 13:48 'de eklendi.

Atv’nin Kırgın Çiçekler’i her hafta pazartesi günleri yeni bölümleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Kırgın Çiçekler 81. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden sonra gelecek haftaki tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Büşra’yı kurtarmak isteyen Eylül, Kemal ile görüşecektir.  Kimse engel olmasın diye bu durumdan Serkan’a ve kızlara bahsetmez. Kemal ise Eylül’ün korktuğunu düşünerek Büşra’ya zarar vermek ile tehdit eder ve vazgeçmemesini sağlar.

Öte yandan Meral ile Serkan’ın sahne aldığı gecede Feride ve kızlar onları yalnız bırakmaz. Songül, Sadullah’ı evde baygın yatarken bulur. Üstüne üstelik nefes almadığını fark ettiğinde şoka girer. Songül, annesinden sonra babasını da kaybetmektedir.

Kırgın Çiçekler 81. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER