Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Kırgın Çiçekler Büşra Ölecek mi? Ölüyor mu? Esma Yılmaz Diziden mi ayrılıyor?

Kırgın Çiçekler 80. bölümünde heyecan dorukta! Dizinin 80. bölümünde en çok merak edilen sorulardan ilkinde Eylül, kardeşini kurtarmak için ne yapacağı soruldu. Çünkü fragmanda Kemal, Büşra’nın üzerine bıçakla yürüyor. Üstüne üstelik Eylül’e kardeşinin saçlarını yolluyor. Acaba Büşra ölecek mi yoksa kurtulacak mıdır? İşte detaylar.. Eylül gözyaşları içinde kardeşini kurtarmak için Kemal’le görüşme kararı alıyor ve […]

Kırgın Çiçekler Büşra Ölecek mi? Ölüyor mu? Esma Yılmaz Diziden mi ayrılıyor?
17 Nisan 2017 - 14:43 'de eklendi.

Kırgın Çiçekler 80. bölümünde heyecan dorukta! Dizinin 80. bölümünde en çok merak edilen sorulardan ilkinde Eylül, kardeşini kurtarmak için ne yapacağı soruldu. Çünkü fragmanda Kemal, Büşra’nın üzerine bıçakla yürüyor. Üstüne üstelik Eylül’e kardeşinin saçlarını yolluyor. Acaba Büşra ölecek mi yoksa kurtulacak mıdır? İşte detaylar..

Eylül gözyaşları içinde kardeşini kurtarmak için Kemal’le görüşme kararı alıyor ve bu durumdan kızlara ve Serkan’a bahsetmiyor. Ancak Eylül’ün korktuğunu fark eden Kemal ise tehdit ile vazgeçmemesini sağlıyor. Eylül kardeşini kendisine rağmen kurtarırken acaba Eylül şimdi Kemal’in elinden nasıl kurtulacaktır?

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER