Dizi Haberleri > Kırgın Çiçekler Kemal Öldü mü? Ölecek midir? Cansu Fırıncı Diziden Ayrılıyor mu?

Kırgın Çiçekler Kemal Öldü mü? Ölecek midir? Cansu Fırıncı Diziden Ayrılıyor mu?

Kırgın Çiçekler Kemal Öldü mü? Ölecek midir? Cansu Fırıncı Diziden Ayrılıyor mu?

Atv’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler’de bu hafta olayların ardı arkası dinmiyor. Eylül’ü kaçıran Kemal, Eylül’ü başından vurarak yaralıyor. Kemal daha sonra olay yerinden uzaklaşarak Mesude’nin yanına gidiyor. Mesude kızını kaçıran Kemal’i bıçaklıyor. Kemal ise, ölmeden önce Mesude’ye kızını bir daha göremeyeceğinden bahsediyor. Kırgın Çiçekler dizisinde […]

27 Şubat 2017 - 19:15

Atv’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler’de bu hafta olayların ardı arkası dinmiyor. Eylül’ü kaçıran Kemal, Eylül’ü başından vurarak yaralıyor. Kemal daha sonra olay yerinden uzaklaşarak Mesude’nin yanına gidiyor. Mesude kızını kaçıran Kemal’i bıçaklıyor. Kemal ise, ölmeden önce Mesude’ye kızını bir daha göremeyeceğinden bahsediyor.

Kırgın Çiçekler dizisinde Kemal karakterini canlandıran Cansu Fırıncı dizinin 74. bölümünde senaryo gereği bıçaklandı. Cansu Fırıncı, uzun süredir rol aldığı Kırgın Çiçekler dizisine böylelikle senaryo gereği ölerek veda etti. Öte yandan Eylül’ün yaşam mücadelesi devam ediyor. Kemal tarafından başından vurulan Eylül, kimsenin bilmediği bir yerde yaşam mücadelesi veriyor.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?