Dizi Haberleri > Kırgın Çiçekler Meral Ölecek mi? Öldü mü? Aleyna Solaker Diziden Ayrılıyor mu?

Kırgın Çiçekler Meral Ölecek mi? Öldü mü? Aleyna Solaker Diziden Ayrılıyor mu?

Kırgın Çiçekler Meral Ölecek mi? Öldü mü? Aleyna Solaker Diziden Ayrılıyor mu?

Kırgın Çiçekler dizisine muhteşem sesi ile renk katan Meral (Aleyna SOLAKER) 16 Ocak 2017 Pazartesi akşamı yayınlanan yeni bölüm son sahnesinde intihar ediyor. Meral hapishanede yaşadığı travma sonucu intihara kalkışıyor. Hapishanenin aynasını parçalayıp bileklerini kesen Meral kurtulacak mıdır? İşte detaylar.. Büyük umutları olan Meral hapishanede yaşayacağına ölmeyi tercih eder. Hapishanedeki aynayı […]

16 Ocak 2017 - 18:02

Kırgın Çiçekler dizisine muhteşem sesi ile renk katan Meral (Aleyna SOLAKER) 16 Ocak 2017 Pazartesi akşamı yayınlanan yeni bölüm son sahnesinde intihar ediyor. Meral hapishanede yaşadığı travma sonucu intihara kalkışıyor. Hapishanenin aynasını parçalayıp bileklerini kesen Meral kurtulacak mıdır? İşte detaylar..

Büyük umutları olan Meral hapishanede yaşayacağına ölmeyi tercih eder. Hapishanedeki aynayı kıran Meral kırık camla bileklerini keser. Hapishane görevlileri Meral’i apar topar hastaneye kaldırır. Hastanede ölüm kalım savaşı veren Meral yoğun müdahale sonucu hayata döner.

Kırgın Çiçekler Meral (Aleyna SOLAKER) Kimdir; Genç oyuncu 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başak Burcu olan Solaker ilk televizyon deneyimini Show Tv’de yayınlanan Altındağlı isimli dizide yaşamıştır. Sonrasında ise Kırgın Çiçekler’de Meral karakterine can vermiştir. Güzel oyuncu 1.72m ve 56 kg’dır. Kahverengi saç ve gözlere sahiptir.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?