Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Kırgın Çiçekler Sadullah Ölecek mi? Öldü mü? Ruhi Sarı Diziden neden ayrıldı?

Kırgın Çiçekler 80. bölümünde Songül’ün babası Sadullah diziden ayrılıyor! Babasını banyoda baygın halde bulan Songül, nefes almadığını hissedince şoka uğrar. Babasının öldüğünü düşünen Songül adeta yıkım yaşıyor! Eve gelen ambulans Sadullah’ın bir parça olsun hayatta kalacağı ümidini veriyor. Ancak..!! Sadullah hastaneye kaldırılırken, tüm herkes soluğu hastanede alıyor. Meraklı bekleyişin ardından tüm çabalara rağmen Sadullah kurtarılamıyor.. […]

Kırgın Çiçekler Sadullah Ölecek mi? Öldü mü? Ruhi Sarı Diziden neden ayrıldı?
17 Nisan 2017 - 19:23 'de eklendi.

Kırgın Çiçekler 80. bölümünde Songül’ün babası Sadullah diziden ayrılıyor! Babasını banyoda baygın halde bulan Songül, nefes almadığını hissedince şoka uğrar. Babasının öldüğünü düşünen Songül adeta yıkım yaşıyor! Eve gelen ambulans Sadullah’ın bir parça olsun hayatta kalacağı ümidini veriyor. Ancak..!!

Sadullah hastaneye kaldırılırken, tüm herkes soluğu hastanede alıyor. Meraklı bekleyişin ardından tüm çabalara rağmen Sadullah kurtarılamıyor.. Sadullah’ın ölümü ile aca Songül ile Zehra arasında nasıl bir olay yaratacak? Zehra ve Songül’ün birbirlerine karşı tutumu nasıl olacak.

Atv’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler‘e taze kan. Türk sinema ve dizi tarihinin usta isimlerinden Ruhi Sarı yeni sezonda Kırgın Çiçekler’in kadrosuna dahil oldu. Kırgın Çiçekler Songül’ün babası kim? Ruhi Sarı, dizide Songül’ün babası Sadullah‘ı canlandıracak.

Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu 1 Ocak 1972 Trabzon doğumludur. Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Tiyatroyla başlayan kariyerinde bir çok dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır. 1995’li yıllarda başladığı oyunculuk kariyerinden bu yana Yılan Hikayesi, Yedi Numara, Üvey Baba, Yarım Elma, Hırsız Polis, Ezo Gelin, Yerden Yüksek, Ulan İstanbul ve Sen Benimsin gibi ses getiren dizilerde rol aldı.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER