Dizi Haberleri > Kırgın Çiçekler Serkan ile Cemre Ölecek mi? 73. Bölüm Fragmanı

Kırgın Çiçekler Serkan ile Cemre Ölecek mi? 73. Bölüm Fragmanı

Kırgın Çiçekler Serkan ile Cemre Ölecek mi? 73. Bölüm Fragmanı

Atv’nin Kırgın Çiçekler’i her hafta pazartesi günleri yeni bölümleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Kırgın Çiçekler 73. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden sonra tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Kemal’in Eylül’ü kaçırdığı bilgisine ulaşan kızlar […]

20 Şubat 2017 - 15:45

Atv’nin Kırgın Çiçekler’i her hafta pazartesi günleri yeni bölümleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Kırgın Çiçekler 73. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden sonra tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Kemal’in Eylül’ü kaçırdığı bilgisine ulaşan kızlar hemen polise ihbarda bulunur. Ancak sorguya alınan Kemal üzerine atılan suçlamaları kabullenmez. Serbest bırakılan Kemal peşindeki polislerden dolayı Eylül’ü sakladığı yere gidemez. Eylül ise bu esnada yaşam savaşı vermektedir.

Öte yandan Kemal’in farkında olmadan Mesude ayaklanmıştır. Zehra’nın oyununa gelen Songül babasına karşı zor bir durumla karşı karşıya gelir. Songül’ü kaybetmek istemeyen Güney ise sürpriz bir evlilik teklifinde bulunur. Eylül’ün izini süren Serkan ve Cemre kendilerini büyük bir tuzağın içinde bulur. Kurtulmaları için bir mucize olması gereken Serkan ve Cemre, ölümle karşı karşıyadır.

Kırgın Çiçekler 73. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?