Dizi Haberleri > Kırık Bir Aşk Hikayesi Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor? Oyuncu Kadrosu

Kırık Bir Aşk Hikayesi Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor? Oyuncu Kadrosu

Kırık Bir Aşk Hikayesi Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor? Oyuncu Kadrosu

TMC Film yapımcılığında yeni bir dizi ekranlara geliyor. Furkan Andıç’ın başrolde yer alacağı yeni dizi ”Kırık Bir Aşk Hikayesi ” çok yakında start alıyor. Mart ayından itibaren çekimleri başlayacak olan yeni dizinin oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı. Son olarak Tatlı İntikam dizisinde izlediğimiz yakışıklı oyuncu Furkan Andıç ile güzel […]

15 Nisan 2017 - 10:33

TMC Film yapımcılığında yeni bir dizi ekranlara geliyor. Furkan Andıç’ın başrolde yer alacağı yeni dizi ”Kırık Bir Aşk Hikayesi ” çok yakında start alıyor. Mart ayından itibaren çekimleri başlayacak olan yeni dizinin oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı. Son olarak Tatlı İntikam dizisinde izlediğimiz yakışıklı oyuncu Furkan Andıç ile güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan başrolleri paylaşacak.

Fox ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan yeni dizi için geri sayım başladı. Kısa süre içinde çekimleri tamamlanacak olan dizi Fox’da ekrana gelecek.

Kırık Bir Aşk Hikayesi  Dizisi Konusu

Otoyol gişe görevlisi olarak çalışan Meryem Akça, babası ile yaşamaktadır. Yaşadıkları semtte herkesin çok sevdiği kişi haline gelen Meryem, hamur işlerinden de iyi anladığı için boş zamanlarında babasının fırınında yardımcı olmaktadır.

Çok sevdiği sevgilisi Savcı Oktay’la evleneceği sırada yaşanan bir trafik kazası hayatına mal olur. Savcı Oktay’ın yaptığı trafik kazasını kendi üstüne almasıyla dünyası alt üst oluyor. Saf yürekli Meryem’in adı bir anda katil olurken, kendi başına savaş vermek zorunda kalıyor.

Kırık Bir Aşk Hikayesi  Dizisi Oyuncuları

Furkan Andıç (Savcı Oktay); 

Türk oyuncu 4 Nisan 1990 İstanbul doğumludur. Umutsuz Ev Kadınları dizisiyle oyunculuğa başlayan yakışıklı oyuncu ardından rol aldığı Kaçak Gelinler dizisiyle ekranlarda tanındı. Genç oyuncu son olarak ise Tatlı İntikam dizisinde başrolde yer aldı.

Ayça Ayşin Turan (Meryem);

Türk oyuncu 25 Ekim 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini sürdüren güzel oyuncu ilk rol aldığı Dinle Sevgili dizisiyle ekranlarda tanınmayı başardı. Daha sonra 4 sezon rol aldığı Karagül ile kariyerinde çıkış yakalayan başarılı oyuncu son olarak Altınsoylar kadrosunda yer aldı.

Serenay Aktaş;

Türk oyuncu 1 Ekim 1993 İstanbul doğumludur. 15 yaşında Zeytinburnuspor kadın futbol takımında oynadı. Bir sene sonra Antalyaspor kadın futbol takımına transfer oldu. Antalyaspor ile kariyerini sonlandırdığı sırada oyunculuk teklifi aldı. Oyunculuk kariyerine Arka Sıradakiler dizisiyle başladıktan sonra sırasıyla Kanıt, Muhteşem Yüzyıl, Kaçak Gelinler ve Acil aşk Aranıyor dizilerinde yer aldı.

Açelya Topaloğlu;

Türk oyuncu 19 Kasım 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat merkezinden mezun olduktan sonra 2010 yılında Aşk Yakar dizisiyle kariyerine ilk adımını atmıştır. Ardından rol aldığı Arka Sokaklar dizisi ile ekranlarda tanınan güzel oyuncu daha sonra sırası ile Eve düşen Yıldırım, Kaçak Gelinler ve İnadına Aşk isimli dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Türkü Turan;

Türk oyuncu 1 Şubat 1985 Muğla Bodrum doğumludur. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sosyoloji Bölümünde tamamladıktan sonra 2007 yılında Annem isimli dizide ilk rolünü aldı. Daha sonra sırasıyla Çakıl Taşları, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Adını Feriha Koydum, Şubat, Tatar Ramazan, Maral ve Acı Aşk dizilerinde rol aldı.

Cemal Toktaş;

1 Ocak 1983 İstanbul doğumlu Türk oyuncu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. 2004 yılında 24 Saat isimli dizi ile oyunculuğa başlayan başarılı oyuncu ardından rol aldığı Sıla dizisi ile ekranlarda tanındı. Daha sonra ise sırasıyla Tövbeler Tövbesi, Böyle Bitmesin ve Yılanların Öcü isimli dizilerin kadrosunda yer aldı.

YORUM YAP

(1 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?