Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Kırlangıç Fırtınası 4. Bölüm Fragmanı Ülfet Oğlunu Bulabilecek midir?

Fox Türkiye’nin yeni dizisi Kırlangıç Fırtınası’ndan beklenen 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin bu akşamki bölümü yayınlandıktan sonra gelecek haftaki yeni bölüm fragmanı buradan ilginize sunulmuştur. Kırlangıç Fırtınası dizisinde gelecek hafta neler yaşanacak? Kudret’le Fikret’in sırrı saklamaya çalışmaları sonuç vermez ve konaktaki ahali durumdan haberdar olur. Maksut ve Sultan’ın susmaktan başka çaresi yokken, Zehra ise susacak gibi değildir. Evin […]

Kırlangıç Fırtınası 4. Bölüm Fragmanı Ülfet Oğlunu Bulabilecek midir?
20 Mart 2017 - 16:58 'de eklendi.

Fox Türkiye’nin yeni dizisi Kırlangıç Fırtınası’ndan beklenen 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin bu akşamki bölümü yayınlandıktan sonra gelecek haftaki yeni bölüm fragmanı buradan ilginize sunulmuştur. Kırlangıç Fırtınası dizisinde gelecek hafta neler yaşanacak?

Kudret’le Fikret’in sırrı saklamaya çalışmaları sonuç vermez ve konaktaki ahali durumdan haberdar olur. Maksut ve Sultan’ın susmaktan başka çaresi yokken, Zehra ise susacak gibi değildir. Evin senelerdir gelini olan Zehra, Fikret’in yapabileceklerinden habersizdir.

Kudret, kardeşinin oğlunu buluncaya denk vazgeçmeyeceğini bildiği için olayı kökünden bitirmek ister. Ülfet bu aşamada Kudret’in oyunundan kurtulabilecek midir? Diğer yandan Şahin başındaki tehlikeyi atlatır atlatmaz Akın ve Reyhan’ın düğün merasimi başlar. Kırlangıç Fırtınası yeni bölümüyle 27 Mart pazartesi akşamı saat 20:00’dan itibaren Fox ekranlarında.

Kırlangıç Fırtınası 4. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER