reklam
02 Aralık 2016

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri ve Biyografileri

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri ve Biyografileri

Limon Film imzalı yeni bir dizi Fox Türkiye’de yayınlanmak üzere adını duyurdu. Poyraz Karayel’in yapımcısı Limon Film yeni dizi Kırlangıç Fırtınası ile geliyor.

Çok yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizinin senaryosunu Erkan Birgören kaleme alıyor. Daha önceden Karagül’ün hikayesini yazan Erkan Birgören şimdilerde yeni dramanın senaryo çalışmalarını yürütüyor. Öte yandan yönetmen koltuğunda ise Altın Portakal ödüllü ünlü yönetmen Özcan Alper oturacak. Çekimleri kısa bir süre sonra şehir dışında başlayacak olan dizinin masa başı çalışmaları bitmek üzere.

Kırlangıç Fırtınası oyuncu kadrosunda Meltem Cumbul, Fikret Kuşkan, Ebru Aykaç, Uğur Demirpehlivan, Haluk Cömert, Deniz Bolışık, Perihan Ünlücan, Tülin Yazkan, Ozan Osmanpaşaoğlu ve Atakan Yarımdünya gibi isimler yer alacak.

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Nerede Çekiliyor?

Şehir dışında başlayacak olan çekimler Aralık başında Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde başlayacak.

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Konusu

Yeni dizinin konusu belli olur olmaz sizlerle paylaşılacak.

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Oyuncuları

Meltem Cumbul (Ülfet) Kimdir?

5 Kasım 1969 İzmir doğumlu Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Ünlü oyuncu 3 kez En İyi Kadın Oyuncu Ödülüne layık görüldü. Televizyon dünyasıyla 1992 senesinde Mahallenin Muhtarları dizisiyle tanıştı. Yılan Hikayesi’nde geçirdiği 3 sezon boyunca tüm Türkiye’nin beğenisini kazandı. Daha sonra Beşik Kertmesi, Aşk Yakar, Muhteşem Yüzyıl ve Kusursuz Plan adlı dizilerde rol alan deneyimli oyuncu bunun yanı sıra bir çok sinema filmlerine hayat verdi.

kirlangic-firtinasi-ulfet-kimdir

Fikret Kuşkan (Kudret) Kimdir?

22 Nisan 1965 İstanbul doğumlu Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Ünlü oyuncu 2 kez En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü layık görüldü. 1988 senesinde ilk kez kamera karşısına geçen deneyimli oyuncu bir çok kez televizyon dünyasında ve sinema filmlerinde rol aldı. Çemberimde Gül Oya, Bıçak Sırtı, Parmaklıklar Ardında, Hanımın Çiftliği ve Çifte Saadet adlı önemli dizi yapımlarına hayat verdi.

kirlangic-firtinasi-kudret-kimdir

Ekin Mert Daymaz Kimdir?

2 Aralık 1990 Hollanda doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Hollanda’da doğmasına rağmen küçüklüğünden bu yana İstanbul Çatalca’da büyüdü. Katıldığı Best Model of World yarışmasında üçüncülük elde etti. Daha sonra oyuncu olmaya karar verdi. Ümit Çırak, Dolunay Soysert  ve Ayşegül Aydın’dan oyunculuk üzerine eğitim aldı. 2014 senesinde Not Defteri kadrosunda yer alarak iyi bir başlangıç yaptı. Daha sonra Çilek Kokusu ve Hayat Sevince Güzel adlı televizyon dizilerde yer aldı.

kirlangic-firtinasi-ekin-mert-daymaz-kimdir

Bestemsu Özdemir Kimdir?

20 Nisan 1992 İstanbul doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusu aynı zamanda heykel ve resim sanatçısı. Özel Saint Benoit Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarım bölümünde tamamladı. Bir dönem modellikle ilgilenmesine rağmen oyuncu olmaya karar kıldı. Aldığı oyunculuk eğitiminden sonra televizyon dünyasıyla 2012 yılında tanıştı. İlk kez Sakarya Fırat adlı dizide rol alarak güzelliğini ekranlara yansıttı. Daha sonra İstanbul Hatırası, Kara Para Aşk, Analar ve Anneler isimli dizilerde yer aldı.

kirlangic-firtinasi-bestemsu-ozdemir-kimdir

Ebru Aykaç Kimdir?

7 Şubat 1975 Manisa doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunudur. Okulu bitirdikten sonra oyunculuk dersleri aldı. 2002 senesinde Sırlar Dünyası ile televizyon dünyasına ilk adımını attı. Daha sonra Büyük Buluşma, Beşinci Boyut, Arka Sokaklar, Binbir Gece, İzmir Çetesi, Güneşi Beklerken, Beyaz Yalan ve son olarak Rüzgarın Kalbi adlı dizilerde rol aldı. Bu sezon Fox Tv’de yayınlanan Rüzgarın Kalbi dizisinde rol almaya başlayan deneyimli oyuncu dizinin erken final yapması halinde yeni dizi Kırlangıç Fırtınasıy’la anlaşma sağladı.

kirlangic-firtinasi-ebru-aykac-kimdir

Uğur Demirpehlivan Kimdir? 

1 Ocak 1963 doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Türk televizyonunun bilindik simalarından Uğur Demirpehlivan 2000 senesinde Hayat Bağları adlı tv dizisiyle oyunculuğa adım attı. Daha sonra Köprü, Baba Ocağı, Üvey Aile, Ustura Kemal, Fatih Harbiye, Çilek Kokusu ve Hanım Köylü adlı dizilere hayat verdi.

kirlangic-firtinasi-ugur-demirpehlivan-kimdir

Hakkı Haluk Cömert Kimdir?

1 Şubat 1959 Ankara doğumlu Türk seslendirme sanatçısı ve dizi, sinema oyuncusudur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Bizim Evin Halleri, Bir Bulut Olsam, Kapalı Çarşı, Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Adını Kalbime Yazdım ve Emanet adlı dizilerde rol alan deneyimli oyuncu tüm Türkiye’nin beğenisini kazanmış bir isim.

kirlangic-firtinasi-haluk-comert-kimdir

Deniz Bolışık Kimdir?

31 Temmuz 1982 Ankara doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Televizyon dünyasıyla 2005 senesinde tanışan deneyimli oyuncu ilk olarak Kırık Kanatlar adlı dizide rol aldı. Güzel oyuncu daha sonra Ayrılık, Eşref Saati, Nazlı Yarim, Canan ve Aşkın Bedeli adlı dizilere hayat verdi.

kirlangic-firtinasi-deniz-bolisik-kimdir

Perihan Ünlücan Kimdir?

1 Ocak 1984 İstanbul doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Ünlücan, Kocaeli Üniversitesi Fizik Bölümü mezunudur. Üniversite yıllarında oyunculuğa merak saran güzel oyuncu Gül Oğuz’un sayesinde oyunculuğa başladı. Reklam filmlerinde yıldızı parlayan Ünlücan, televizyon dünyasıyla 2009 senesinde Kış Masalı adlı diziyle tanıştı. Daha sonra Keskin Bıçak ve Hatırla Gönül adlı dizilere hayat verdi.

kirlangic-firtinasi-perihan-unlucan-kimdir

Tülin Yazkan Kimdir?

26 Mayıs 1991 İstanbul doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Beykent Üniversitesi mezunu olan Yazkan, Oyunculuk Bölümünü bitirdi. Oyunculuk kariyerine 2014 senesinde Yılanların Öcü adlı diziyle başlayan güzel oyuncu daha sonra Yaz’ın Öyküsü ve Bodrum Masalı adlı dizide rol aldı.

kirlangic-firtinasi-tulin-yazkan-kimdir

Ozan Osmanpaşaoğlu Kimdir?

31 Aralık 1983 Trabzon doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Yeditepe Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Ancak okuduğu okulun yanı sıra oyuncu olmayı tercih etti. 2008 senesinde Aşk Yakar adlı televizyon dizisiyle ilk kez oyunculuğa atıldı. Daha sonra Kalbim Seni Seçti, Beni Böyle Sev ve Güneşi Beklerken isimli önemli yapımlarda yer aldı.

kirlangic-firtinasi-ozan-osmanpasaoglu-kimdir

Atakan Yarımdünya Kimdir?

Kaç yaşında ve nereli olduğu bilinmeyen oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Tiyatro ve dizi oyuncusudur. Oyunculuk kariyerine tiyatro ile başlangıç yapmıştır. Televizyon dünyası ile 2015 yılında Analar ve Anneler adlı diziyle tanışmıştır.

kirlangic-firtinasi-atakan-yariimdunya-kimdir

loading...
loading...
Share
206 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ