Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri ve Biyografileri

Limon Film imzalı yeni dizi Kırlangıç Fırtınası bu akşam Fox Türkiye’de başlıyor. İlk bölümüyle bu akşam 20:00’da Fox’da başlayacak olan dizinin senaryosunu Erkan Birgören kaleme alıyor. Daha önceden Karagül’ün hikayesini yazan Erkan Birgören şimdilerde yeni dramanın senaryo çalışmalarını yürütüyor. Öte yandan yönetmen koltuğunda ise Altın Portakal ödüllü ünlü yönetmen Özcan Alper oturuyor. Kırlangıç Fırtınası oyuncu kadrosunda Fikret […]

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri ve Biyografileri
06 Mart 2017 - 19:18 'de eklendi.

Limon Film imzalı yeni dizi Kırlangıç Fırtınası bu akşam Fox Türkiye’de başlıyor. İlk bölümüyle bu akşam 20:00’da Fox’da başlayacak olan dizinin senaryosunu Erkan Birgören kaleme alıyor. Daha önceden Karagül’ün hikayesini yazan Erkan Birgören şimdilerde yeni dramanın senaryo çalışmalarını yürütüyor. Öte yandan yönetmen koltuğunda ise Altın Portakal ödüllü ünlü yönetmen Özcan Alper oturuyor.

Kırlangıç Fırtınası oyuncu kadrosunda Fikret Kuşkan, Emel Çölgeçen, Ebru Aykaç, Uğur Demirpehlivan, Haluk Cömert, Deniz Bolışık, Perihan Ünlücan, Tülin Yazkan, Ozan Osmanpaşaoğlu ve Atakan Yarımdünya gibi yetenekli ve genç isimler yer alıyor. Dizi hakkında ilginizi çekebilecek tüm detaylar haberin devamındadır.

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Nerede Çekiliyor?

Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde başlayan çekimler sezon boyunca sürecek.

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Konusu

Evliliği haricinde hamile olan Ülfet, doğum esnasında oğlunu abisi Kudret’e verir. Bu esnada Kudret’in eşi de doğum yapar. Ülfet’in oğlu da Meryem’in çocuğunun yanına koyulur ve ikiz doğum olduğu herkes tarafından bilinir. Seneler gelir geçer. Meryem’de Ülfet’de gerçekleri bilmez. Kudret ise kendisinin hangisi oğlu olduğunu bilmez. Bütün gerçekleri bilen Fikret Ana, senelerdir gizli kapaklı tuttuğu bu sırrı ne zamana kadar saklamayı başaracaktır?

Kırlangıç Fırtınası Fragmanı

Kırlangıç Fırtınası Dizisi Oyuncuları

Fikret Kuşkan (Kudret);

22 Nisan 1965 İstanbul doğumlu Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Ünlü oyuncu 2 kez En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü layık görüldü. 1988 senesinde ilk kez kamera karşısına geçen deneyimli oyuncu bir çok kez televizyon dünyasında ve sinema filmlerinde rol aldı. Çemberimde Gül Oya, Bıçak Sırtı, Parmaklıklar Ardında, Hanımın Çiftliği ve Çifte Saadet adlı önemli dizi yapımlarına hayat verdi.

Emel Çölgeçen (Ülfet);

Türk oyuncu 9 Temmuz 1976 İstanbul doğumludur. Akademi İstanbul Tiyatro Bölümü’nde eğitimi tamamladı. Televizyon dünyasıyla 2004 senesinde tanışan güzel oyuncu, Aliye adlı televizyon dizisiyle henüz daha ilk rolünde adını tüm Türkiye’ye duyurmuştur. Son olarak Poyraz Karayel’de Sema karakterine hayat veren güzel oyuncu daha önceden Geniş Aile, Gece Gündüz ve Arka Sokaklar gibi önemli dizilerde de rol aldı.

Ayşe Nil Şamlıoğlu (Fikret);

Türk oyuncu 20 Mart 1956 İstanbul doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunlarındandır. Tiyatro ile kariyerine adım atan usta oyuncu bugüne dek bir çok dizi ve sinema filmlerinde rol aldı. Deneyimli oyuncu Galip Derviş, Kocamın Ailesi ve Tatlı İntikam gibi dizilerde ününe ün kattı.

Ekin Mert Daymaz (Şahin);

2 Aralık 1990 Hollanda doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Hollanda’da doğmasına rağmen küçüklüğünden bu yana İstanbul Çatalca’da büyüdü. Katıldığı Best Model of World yarışmasında üçüncülük elde etti. Daha sonra oyuncu olmaya karar verdi. Ümit Çırak, Dolunay Soysert  ve Ayşegül Aydın’dan oyunculuk üzerine eğitim aldı. 2014 senesinde Not Defteri kadrosunda yer alarak iyi bir başlangıç yaptı. Daha sonra Çilek Kokusu ve Hayat Sevince Güzel adlı televizyon dizilerde yer aldı.

Bestemsu Özdemir;

20 Nisan 1992 İstanbul doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusu aynı zamanda heykel ve resim sanatçısı. Özel Saint Benoit Fransız Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarım bölümünde tamamladı. Bir dönem modellikle ilgilenmesine rağmen oyuncu olmaya karar kıldı. Aldığı oyunculuk eğitiminden sonra televizyon dünyasıyla 2012 yılında tanıştı. İlk kez Sakarya Fırat adlı dizide rol alarak güzelliğini ekranlara yansıttı. Daha sonra İstanbul Hatırası, Kara Para Aşk, Analar ve Anneler isimli dizilerde yer aldı.

kirlangic-firtinasi-bestemsu-ozdemir-kimdir

Ebru Aykaç (Meryem);

7 Şubat 1975 Manisa doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunudur. Okulu bitirdikten sonra oyunculuk dersleri aldı. 2002 senesinde Sırlar Dünyası ile televizyon dünyasına ilk adımını attı. Daha sonra Büyük Buluşma, Beşinci Boyut, Arka Sokaklar, Binbir Gece, İzmir Çetesi, Güneşi Beklerken, Beyaz Yalan ve son olarak Rüzgarın Kalbi adlı dizilerde rol aldı. Bu sezon Fox Tv’de yayınlanan Rüzgarın Kalbi dizisinde rol almaya başlayan deneyimli oyuncu dizinin erken final yapması halinde yeni dizi Kırlangıç Fırtınasıy’la anlaşma sağladı.

Hakkı Haluk Cömert (Maksut);

1 Şubat 1959 Ankara doğumlu Türk seslendirme sanatçısı ve dizi, sinema oyuncusudur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Bizim Evin Halleri, Bir Bulut Olsam, Kapalı Çarşı, Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Adını Kalbime Yazdım ve Emanet adlı dizilerde rol alan deneyimli oyuncu tüm Türkiye’nin beğenisini kazanmış bir isim.

kirlangic-firtinasi-haluk-comert-kimdir

Deniz Bolışık (Zehra);

31 Temmuz 1982 Ankara doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Televizyon dünyasıyla 2005 senesinde tanışan deneyimli oyuncu ilk olarak Kırık Kanatlar adlı dizide rol aldı. Güzel oyuncu daha sonra Ayrılık, Eşref Saati, Nazlı Yarim, Canan ve Aşkın Bedeli adlı dizilere hayat verdi.

kirlangic-firtinasi-deniz-bolisik-kimdir

Perihan Ünlücan (Reyhan);

1 Ocak 1984 İstanbul doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Ünlücan, Kocaeli Üniversitesi Fizik Bölümü mezunudur. Üniversite yıllarında oyunculuğa merak saran güzel oyuncu Gül Oğuz’un sayesinde oyunculuğa başladı. Reklam filmlerinde yıldızı parlayan Ünlücan, televizyon dünyasıyla 2009 senesinde Kış Masalı adlı diziyle tanıştı. Daha sonra Keskin Bıçak ve Hatırla Gönül adlı dizilere hayat verdi.

kirlangic-firtinasi-perihan-unlucan-kimdir

Tülin Yazkan (İnci)

26 Mayıs 1991 İstanbul doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Beykent Üniversitesi mezunu olan Yazkan, Oyunculuk Bölümünü bitirdi. Oyunculuk kariyerine 2014 senesinde Yılanların Öcü adlı diziyle başlayan güzel oyuncu daha sonra Yaz’ın Öyküsü ve Bodrum Masalı adlı dizide rol aldı.

kirlangic-firtinasi-tulin-yazkan-kimdir

Ozan Osmanpaşaoğlu (Akın);

31 Aralık 1983 Trabzon doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Yeditepe Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Ancak okuduğu okulun yanı sıra oyuncu olmayı tercih etti. 2008 senesinde Aşk Yakar adlı televizyon dizisiyle ilk kez oyunculuğa atıldı. Daha sonra Kalbim Seni Seçti, Beni Böyle Sev ve Güneşi Beklerken isimli önemli yapımlarda yer aldı.

kirlangic-firtinasi-ozan-osmanpasaoglu-kimdir

Atakan Yarımdünya (Yadigar)

Kaç yaşında ve nereli olduğu bilinmeyen oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Tiyatro ve dizi oyuncusudur. Oyunculuk kariyerine tiyatro ile başlangıç yapmıştır. Televizyon dünyası ile 2015 yılında Analar ve Anneler adlı diziyle tanışmıştır.

kirlangic-firtinasi-atakan-yariimdunya-kimdir

Aslıhan Büyükdereli (Nergis);

Muhteşem Yüzyıl 4. sezonda rol alan genç oyuncu cariye rolünde bir sezon geçirmiştir. Daha sonra ise Düğün Dernek 2: Sünnet adlı sinema filminde yer aldı.

Gün Akıncı (Yusuf);

1 Eylül 1988 İstanbul Kadıköy doğumludur. Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünde tamamladı. 2013 senesinde Marmaray inşaatında Jeoloji Mühendisi olarak görev yapmaktayken keşfedildi. Hemen ardından podyumlara çıkamaya başladı. Bununla da yetinmeyip oyunculuk eğitimi almaya başladı. Kariyerinin ilk deneyimini rol aldığı Kırlangıç Fırtınası’nda kazanacak.

Damla Aslanalp (Maral);

Türk oyuncu 1 Ocak 1990 Almanya doğumludur. Katıldığı Miss Turkuaz yarışmasında 3. oldu. Kadim Dostum isimli televizyon dizisi başrolü için Mahsun Kırmızıgül tarafından seçildi. Güzel oyuncu hemen ardından Filinta isimli dizide 2. sezon boyunca yer aldı.

İnanç Konukçu (Hikmet);

Türk oyuncu 1 Ocak 1985 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana sanat Dalı mezunlarındandır. Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi dizisiyle tanınan başarılı oyuncu uzun süre başrolde yer aldı. Deneyimli oyuncu son olarak Kaçak dizisinde Doktor Nazmi karakterine hayat verdi.

Gonca Cilasun (Sultan);

Türk oyuncu 1 Ocak 1966 İstanbul doğumludur. Kariyeri boyunca bir çok dizi ve sinema filmlerinde rol aldı. Kanıt, Arka Sıradakiler, Adını Feriha Koydum, Benim Hala Umudum Var, Karagül ve Kalbim Yangın Yeri gibi önemli dizilerde performansıyla adını duyurdu.

Deniz Orakçı (Çiçek);

1 Ocak 1976 İstanbul doğumlu Türk oyuncudur. Sırlar Dünyası ile kariyerine başlangıç yaptı. Hemen ardından Aliye ve Avrupa Yakası isimli dizilerde rol aldı.

Gürkan Günal (Cengiz);

Yıldırım Gücük (Ahmet);

Ergül Çoşkun (Hamdiye);

Gökhan Azlağ (Genç Kudret);

Zeynep Elçin (Genç Ülfet);

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER