reklam

Kısmetse Olur 11 Ocak 328. Bölüm Fragmanı izle | Yeni Bölüm

Kısmetse Olur 11 Ocak 328. Bölüm Fragmanı izle | Yeni Bölüm

Kısmetse Olur 328. Bölüm fragmanı bugün gündüz kuşağında yayınlanan son bölümünden hemen sonra izleyiciye aktarıldı. Yayınlanan Kısmetse Olur 11 Ocak Fragmanı şimdi buradan izleyebilirsiniz. Merak beklenen Kısmetse Olur’un yeni bölüm fragmanında izleyicinin heyecanı artacak. Kısmetse Olur yeni bölümünde neler olacak?

Kısmetse Olur yeni bölümüyle 11 Ocak saat 12:30‘den itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olacak. Kısmetse Olur evinde olayların ardı arkası kesilmiyor. Adnan ile Didem’in evlilik adımları Kısmetse Olur evine renk katarken, Sibel’in isyan dolu sitemleri Gökhan’ı yeniden eve getirebilecek midir?

Kısmetse Olur 11 Ocak Fragmanı

kismetse-olur-1-aralik

Kısmetse Olur’da Semih ile Hazal’ın annelerinin buluşması olumlu geçerken, Hazsem aşkı gitgide daha çok büyüme gösteriyor. Semih ile Hazal’ın ilişkisinde anneleri onay verirken ikili Kısmetse Olur evinde ilkleri yaşatmaya devam ediyor.

Kısmetse Olur evinde Rabia ve Didem’in elenecek olması hayranlarını merak içerisinde bırakırken, Gamze’nin elenmesi yeni olayları ortaya çıkardı. Gamze bu evde kalmanın kıymetini bilin diyerek eve veda eden isim oldu. Gamze, Şahin ile bir süre beğenilmesine rağmen beklenen aşkı yaşayamadılar.

Kısmetse Olur haftanın finalinde olaylı ayrılık yaşayan Gökhan ile Rabia yarın ki yeni bölümde buzları eritecek. Rabia’nın ne olursa olsun bitmek bilmeyen Gökhan aşkı yeniden Gökhan’ı kazanmasını sağlayabilecek mi? Yeni hafta kırmızı odada neler oldu?

Kısmetse Olur evinde Hazal ve Semih çiftinin adı bir kez daha tahtaya yazıldı. Öte yandan Berker’in Mehtap’a sürprizi eve yeni bir hava kattı. Berker bugün itibarıyla Mehtap’a talip olduğunu açıkladı. Ancak Mehtap’ın yanıtı ne yönde olacak? Gökhan ve Rabia flörtü dolu dizgin ilerliyor. Her hafta sürprizlerle aşk yaşayan Gökhan ve Rabia çiftinde son durum ne?

Kısmetse Olur evinde kalacak olan gelin adayı kim olacak? Kısmetse Olur evinde merak edilen gelişmenin tüyoları belli oldu. Ayça, Esra ve Serap’ın yeniden eve gelecek olması izleyiciyi merakta bıraktı. Kısmetse Olur evine yeniden katılacak isim en çok oyu alan Esra oldu.

Kısmetse Olur eleme gecesinin ardından yeni hafta tüyoları belli oldu mu? Bu hafta haftanın finalinde bir yarışmacı elenirken yeni yarışmacı eve giriş yaptı. Kısmetse Olur’da Hazsem çifti barışıyor mu? Hazal ve Semih hayranlarına bu hafta muhteşem sürpriz geliyor. Semih ve Hazal tekne turunda barışacak.

Kısmetse Olur halk oylamasında haftanın birincileri kim seçilecek? Bu hafta haftanın birincileri Adnan ve Didem oluyor. Hafta finalinde elenen isim ise erkekler evinden Okan olacak. Okan eve Gamze için gelmişti fakat Gamze’nin olumsuz karşılaması sonucu adayı olamadı. Kısmetse Olur’da olaylı geçen yeni bölümün ardından yarın daha sakin daha huzurlu geçen bir bölüm olacak. Kısmetse Olur evinde Gamze ile Okan ilk uyarılarını aldı. Daha temkinli davranmaları gereken yarışmacılar bugünden sonra nasıl davranacak?

Kısmetse Olur evinde Aycan ile Onur aşkında ilk adım atıldıktan sonra Aycan evde mutlu olacak yerine evdeki atmosfer huzursuzluk yaratacak. Gamze, Semih‘e aday mı olacak? Hazal ile Berker arasında neler oluyor? Yeni yarışmacı Berker aday olduğu Aycan’dan neden vazgeçti?

Kısmetse Olur’un yeni damat adayı Berker Türker, Hazal’ı nerden tanıyor? Damat adayı Metehan‘ın elenmesinin ardından yeni gelen damat adayı Berker Türker, Aycan’a talip olacak. Ankara’lı yarışmacı ikizler burcudur. Oldukça otoriter biri olan damat adayı turizm ile ilgileniyor. Kendi otellerinde işletmecilik yapan damat adayı Ankara Çankaya’da oturuyor.

Kısmetse Olur evinde kırmızı oda faciasının yankıları sürüyor. Kısmetse Olur’da bugün Semih ve Hazal’ın aşkı bitme noktasına geldi. Semih’in yeni gelin adayı Gamze Taşkın’ı kırmızı odaya çağırmasının ardından evde büyük kriz çıktı. Sadece Semih’le kalmayan kırmızı odada Adnan ve Gamze Taşkın‘da görüşme yaşadı. Kızlar evinde hem Didem hemde Hazal çileden çıktı.

Kısmetse Olur evine yeni gelen Gamze Taşkın damat adayı Adnan’la ilgilenmeye başladı. Aykut’un son talibi Gamze Öztürk’ün Şahin’e yönelmesi sonucu Aykut’un önü açıldı. Öte yandan Şahin’e aday olan Nazlı’nın ilgisi arttıkça Gamze Öztürk kıskançlık krizine girdi.

Kısmetse Olur’da yeni gelin adayı Gamze Taşkın Kimdir? Gelin adayı Gamze Taşkın Kime talip olacak? Haftanın ilk gününde merak edilen gelin adayının kime talip olacağı ortaya çıkıyor. Gelin adayı Gamze, Adnan ve Aykut’dan birisine talip olacağı biliniyor.

17 Kasım gündüz kuşağında; evde yeni tartışmalar yaşanacak. Semih ile Hazal’ın arasında ki kavganın sebebi ne? Öte yandan yeni katılan damat adayı Okan sürprizlerle geliyor. Okan evde hangi gelin adayına sürpriz yapacak? Merak edilen gelişmeler Kısmetse Olur 9 Kasım fragmanında ortaya çıkacak.

Kısmetse Olur evine veda eden Ayça Ekin Beğen’in neden elendiği hakkında çarpıcı gelişmeler yaşandı. Ayça Beğen dışarıda kimlerle bir araya geldi. Haftanın ilk gününde programa katılan kişi Ayça hakkında bilgi verecek.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Kısmetse Olur 11 Ocak 328. Bölüm Fragmanı izle | Yeni Bölüm” için 7 Yorum

 1. İsim * : diyor ki:

  Eğer senaryo ise bunlar çooook daçmaa

 2. İsim * : diyor ki:

  Ne olu r hazsem barisin

 3. tugce : diyor ki:

  lutfen artık semıh hazal romantık anlarla gorelım sızı ya bu ne ya kavga kavga

 4. Gulce : diyor ki:

  Adnanla didem kavga etmesin onlar ayrilmayrilmayrilmassin

 5. anne : diyor ki:

  hazalla semihi ayırmakla iyi yapmadınız aşaıdaki yazılarda cok doğru

 6. liya hadele : diyor ki:

  kismetse olur yapamcilar artak senaryo biz uryldyk sizin program asla izlimek istemiros biz urolduk stres nebicim program bilmiros evlilik program kavga programy bise guzel beklerken hazal semih gine kavga yapular program artak izlimek istemuros