Dizi Haberleri > Kısmetse Olur 18 Eylül Pazar Fragmanı Haftanın Finalinde Kim Elendi?

Kısmetse Olur 18 Eylül Pazar Fragmanı Haftanın Finalinde Kim Elendi?

Kısmetse Olur 18 Eylül Pazar Fragmanı Haftanın Finalinde Kim Elendi?

Kanal D ekranlarının beğeni ile izlenen evlilik programı Kısmetse Olur 231. bölüm fragmanı yayınlandı. Kız ve Erkek adayların birbirleri ile kuracakları yuvaların temelinin atıldığı evde çekişme sürüyor. Hem kız adaylar hemde erkek adaylar daha yolun başında olsa da tanışmalar, yakınlaşmalar ve gerilim dolu anlar her […]

17 Eylül 2016 - 14:59

Kanal D ekranlarının beğeni ile izlenen evlilik programı Kısmetse Olur 231. bölüm fragmanı yayınlandı. Kız ve Erkek adayların birbirleri ile kuracakları yuvaların temelinin atıldığı evde çekişme sürüyor. Hem kız adaylar hemde erkek adaylar daha yolun başında olsa da tanışmalar, yakınlaşmalar ve gerilim dolu anlar her geçen gün merak uyandırıyor. Kısmetse Olur Evinde devam eden evlilik adımları kaldığı yerden Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Kısmetse Olur 231. bölümü ile 18 Eylül 2016 Pazar günü saat 23:30’da Kanal D ekranlarında sizlerle olacaktır. 12-18 Eylül haftanın finalinde büyük heyecan ve çekişme devam ederken adaylardan hangi isimler Kısmetse Olur Evine veda edecek?

Kısmetse Olur 231. Bölüm Fragmanı

Kız Adayları;

kiz-adaylar

Erkek Adayları;

erkek-adaylar

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?