Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Kısmetse Olur 25 Eylül 42. Haftanın Final Fragmanı Yayınlandı Hd İzle

Kanal D ekranlarının beğeni ile izlenen evlilik programı Kısmetse Olur 25 eylül 2016 pazar günü yayınlanacak olan haftanın final fragmanı yayınlandı. Kız ve Erkek adayların birbirleri ile kuracakları yuvaların temelinin atıldığı evde çekişme sürüyor. Hem kız adaylar hemde erkek adaylar daha yolun başında olsa da tanışmalar, yakınlaşmalar ve gerilim dolu anlar her geçen gün merak uyandırıyor. Kısmetse Olur […]

Kısmetse Olur 25 Eylül 42. Haftanın Final Fragmanı Yayınlandı Hd İzle
23 Eylül 2016 - 14:32 'de eklendi.

Kanal D ekranlarının beğeni ile izlenen evlilik programı Kısmetse Olur 25 eylül 2016 pazar günü yayınlanacak olan haftanın final fragmanı yayınlandı. Kız ve Erkek adayların birbirleri ile kuracakları yuvaların temelinin atıldığı evde çekişme sürüyor. Hem kız adaylar hemde erkek adaylar daha yolun başında olsa da tanışmalar, yakınlaşmalar ve gerilim dolu anlar her geçen gün merak uyandırıyor. Kısmetse Olur Evinde devam eden evlilik adımları kaldığı yerden Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Kısmetse Olur haftanın final bölümü ile 25 Eylül 2016 Cuma günü saat 23:30’da Kanal D ekranlarında sizlerle olacaktır. Hafta içi her gün 12:30’da Hafta sonu 23:30’da Kısmetse Olur evi canlı yayınlarla sizlerle olmaya anbean devam edecek.

Kısmetse Olur Haftanın Final Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER