Dizi Haberleri > Kısmetse Olur 29 Ekim Fragmanı Cumartesi 266. Bölüm Yeni Tanıtım

Kısmetse Olur 29 Ekim Fragmanı Cumartesi 266. Bölüm Yeni Tanıtım

Kısmetse Olur 29 Ekim Fragmanı Cumartesi 266. Bölüm Yeni Tanıtım

Halk oylaması sonucu belli oldu mu? Detaylar yayınlanan Kısmetse Olur 29 Ekim fragmanında. Kısmetse Olur 266. yeni tanıtımı hemen yayınlandı. Yeni bölüm fragmanını hd kalite buradan izleyebilirsiniz. Kısmetse Olur 29 Ekim 2016 Cumartesi günü 266. bölümüyle saat 12:45’den itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olacak. Kısmetse Olur halk oylamasında bu haftanın birincileri Didem ve Adnan mı […]

28 Ekim 2016 - 15:30

Halk oylaması sonucu belli oldu mu? Detaylar yayınlanan Kısmetse Olur 29 Ekim fragmanında. Kısmetse Olur 266. yeni tanıtımı hemen yayınlandı. Yeni bölüm fragmanını hd kalite buradan izleyebilirsiniz. Kısmetse Olur 29 Ekim 2016 Cumartesi günü 266. bölümüyle saat 12:45’den itibaren Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Kısmetse Olur halk oylamasında bu haftanın birincileri Didem ve Adnan mı olacak? Merak edilen ayrıntılar fragmanda ortaya çıkmasa da bu haftanın halk oylaması sonucunda Didem ile Adnan birinci seçiliyor. İkili dışarıda ödül yemeği kazanırken içeride de başka bir çift başbaşa yemek yiyecek.  Haftanın finalinde ise Rabia eleme potasına girecek ancak elenen kişi erkek aday olacak. Acaba kim bu hafta elenen kişi olacak?

Kısmetse Olur 29 Ekim Fragmanı

Kısmetse Olur yeni gelen damat adayı Onur Yüksel; 1984 Karabük doğumlu damat adayı 32 yaşındadır. Zonguldak Kara Elmas Üniversitesi İşletme Bölümünü bitiren yakışıklı aday memur ailenin tek çocuğudur. Ayrıca profesyonel basketbol oynamış olan yeni damat adayı üst düzey takımların kadrosunda yer almıştır. Ancak yaşadığı sakatlık onu basketboldan uzaklaştırdı.

Kısmetse Olur 28 Ekim Fragmanı Bu hafta Kral Semih, Kraliçe Ayça Beğen oldu. Kral ve Kraliçe birlikte ödül yemeğine çıktı. 24- 31 Ekim Kısmetse Olur evinde yaşanan ve yaşanacak tüm gündem gelişmelerinden kısa özetler; Eleme gecesinin ardından eve veda eden isim Suat Bey oldu. Hazal’ın eleme gecesinde adının olması kriz yaratırken yinede elenmemesi büyük yankı buldu. Eve yeni gelen Onur Yüksel kırmızı odaya davet ettiği gelin adayı Rabia’ya talip oldu.

YORUM YAP

(17 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?