Dizi Haberleri > Kısmetse Olur Kim Diskalifiye Oldu 26 Eylül Kim Elendi?

Kısmetse Olur Kim Diskalifiye Oldu 26 Eylül Kim Elendi?

Kısmetse Olur Kim Diskalifiye Oldu 26 Eylül Kim Elendi?

Kısmetse Olur evinde haftanın finalinde gündeme bomba etkisi yaratan olay düştü. Kısmetse Olur evinin yakışıklı adayı diskalifiye oldu. Mankenlik yapan Kısmetse Olur damat adayı program tarafından neden diskalifiye edildi? işte detaylar.. 26 Eylül 2016 Pazar günü haftanın finalinde elenen yarışmacı açıklanmasına ramak kala yeni bir […]

26 Eylül 2016 - 13:09

Kısmetse Olur evinde haftanın finalinde gündeme bomba etkisi yaratan olay düştü. Kısmetse Olur evinin yakışıklı adayı diskalifiye oldu. Mankenlik yapan Kısmetse Olur damat adayı program tarafından neden diskalifiye edildi? işte detaylar..

26 Eylül 2016 Pazar günü haftanın finalinde elenen yarışmacı açıklanmasına ramak kala yeni bir gelişme gündemi sarstı. Bir hafta önce yaşanan gerilim ile araları açılan Tolga ile Suat‘ın polemiği devam edince Tolga iki uyarı birden aldı. Tolga’ya şaka yapan Suat Bey’in planlı olarak şaka yaptığını düşünen Tolga kavga çıkardı. Kısmetse Olur evinden 2 uyarı geldikten sonra birde gece kulüplerinde sarmaş dolaş kızlarla sarılı resmi sızınca Mankenlik yapan Tolga Kulakçı programdan elendi.

Tolga’nın adının açıklandığı eleme heyecanında gelin ve damat adayları şok yaşadı. Sunucu Seda Akgül tarafından arkadaşların ile vedalaşabilirsin diye hitap edildi ve Tolga gerekeni yaparak programdan diskalifiye oldu.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?