Dizi Haberleri > Kısmetse Olur Kim Elendi 19 Eylül Elenen Adaylar Kimler?

Kısmetse Olur Kim Elendi 19 Eylül Elenen Adaylar Kimler?

Kısmetse Olur Kim Elendi 19 Eylül Elenen Adaylar Kimler?

18 Eylül Pazar günü yeni bölümü yayınlanan Kısmetse Olur evlilik programında haftanın finalinde kim elendi. Gelin ve Damat adaylarının yarıştığı Kısmetse Olur evlilik programında eleme gecesi heyecanlı geçti. 12-18 eylül 2016 haftasında haftanın favorisi Rabia ve Didem oldu. Rabia ve Didem koruma altına alınırken heyecan daha […]

19 Eylül 2016 - 01:09

18 Eylül Pazar günü yeni bölümü yayınlanan Kısmetse Olur evlilik programında haftanın finalinde kim elendi. Gelin ve Damat adaylarının yarıştığı Kısmetse Olur evlilik programında eleme gecesi heyecanlı geçti. 12-18 eylül 2016 haftasında haftanın favorisi Rabia ve Didem oldu.

Rabia ve Didem koruma altına alınırken heyecan daha çok kat kat arttı. Gelin adaylarının arasındaki elemede bir kişi elenecekti. Gelin adaylarının eleme heyecanında tedirginlik hiç durmadı.

Kısmetse Olur 231. bölümünde elenen yarışmacı belli oldu. Henüz daha yolun başında elenen yarışmacı Merve Yurdakul çok üzülerek yarışmaya veda etti. Kendisinin elenmesinden memnun olmayan gelin adayı Merve Yurdakul üzgün açıklamalarda bulundu.

Öte yandan damat adaylarından Semih ile Onur koruma altına alınırken programa veda eden Ceyhun Durdu oldu. Bu haftanın da finali sonuçlanırken yeni sezonda Kısmetse Olur evi kaldığı yerden bir sonraki hafta devam edecek. Yeni heyecanlar ve adaylar evin içinde yaşanan gelişmeler merakla bekleniyor.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?