Dizi Haberleri > Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın yeni dizisi ne zaman başlıyor?

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın yeni dizisi ne zaman başlıyor?

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın yeni dizisi ne zaman başlıyor?

Ezel ve Kuzey Güney dizilerinden bildiğimiz ve Türkiye’nin en yakışıklı oyuncularından biri olan Kıvanç Tatlıtuğ ile Medcezir dizisinden hatırlayabileceğimiz, zamanında sosyal medyada bir çok caps adı altında mizahı dönmüş olan Serenay Sarıkaya’nın oyuncu olacağı dizi ne zaman başlıyor? Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın […]

28 Temmuz 2015 - 14:49

Ezel ve Kuzey Güney dizilerinden bildiğimiz ve Türkiye’nin en yakışıklı oyuncularından biri olan Kıvanç Tatlıtuğ ile Medcezir dizisinden hatırlayabileceğimiz, zamanında sosyal medyada bir çok caps adı altında mizahı dönmüş olan Serenay Sarıkaya’nın oyuncu olacağı dizi ne zaman başlıyor? Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın başrollerini paylaşacağı dizi hangisi?

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın yeni dizisi ne zaman başlıyor?

2015-2016 yayın döneminde ekranlara gelecek dizide Kıvanç Tatlıtuğ başrolü Serenay Sarıkaya ile paylaşmak istediğini yapım şirketine belirtti ve gerekli çalışmalar başladı. Bunun üzerine yapım şirketi Serenay Sarıkaya’ya teklif götürdü ve Serenay buna sıcak baktığını belirtti. Medcezir’de 2 yıl boyunca rol alan Serenay TV dünyasına ara vermek istediğini belirtmiş olsa dahi bu teklif ile ilgilendiğini açıkça belirtti.

Dizinin 2016 Ocak ayında başlaması planlanıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’dan başrol teklifine sıcak bakan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya Ay Yapım firmasının bir çok dizisinde yer almışlardı.

Bundan önce Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol alan Kıvanç Tatlıtuğ dizinin sona ermesi ile yeni projelere girişti.

Medcezir’in başrol oyuncularından Serenay Sarıkaya ise diziden sonra TV dünyasına ara vereceğini söylese de bu teklife sıcak bakıyor!

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?