Dizi Haberleri > Kördüğüm 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 29 Eylül Belçim Bilgin Diziden Neden Ayrıldı

Kördüğüm 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 29 Eylül Belçim Bilgin Diziden Neden Ayrıldı

Kördüğüm 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 29 Eylül Belçim Bilgin Diziden Neden Ayrıldı

Fox Tv’nin 2. sezonu ile yeniden ekranlara getirdiği Kördüğüm dizisinde yeni bölüm biter bitmez 28. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Fox ekranlarının ilgi çekici ve sürükleyici dram türündeki dizisi Kördüğüm yeni sezonda adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor. Sezona bomba gibi giriş yapan Kördüğüm’de yeni gelişmeler […]

22 Eylül 2016 - 23:24

Fox Tv’nin 2. sezonu ile yeniden ekranlara getirdiği Kördüğüm dizisinde yeni bölüm biter bitmez 28. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Fox ekranlarının ilgi çekici ve sürükleyici dram türündeki dizisi Kördüğüm yeni sezonda adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor. Sezona bomba gibi giriş yapan Kördüğüm’de yeni gelişmeler izleyicileri merakta bırakacak. Her an yeni bir heyecanla sarsıntı yaşanacak dizide yeni gelişmeler fragmanda aydınlanıyor. Kördüğüm 28. bölümüyle 29 Eylül 2016 Perşembe günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecektir.

Barış’ın ölümünün ardından babası Tarık’ın sorumlu olduğunu öğrenen Leyla, babasına evlat acısı yaşatmak için kendisini vurmasının üstünden tam 7 ay geçmişti. Naz’la Ali Nejat evlenmek için hazırlık yapmakta olsalar bile Ali Nejat’ın Eylül’e olan bitmemiş duyguları kafasını karıştırmasına neden olmuştu. Tamda bu sırada evleneceği Ali Nejat’ın bilinmedik sırrını öğrenen Naz’ın hayatı tehlikeye girmişti. Neslihan sayesinde hapisten çıkabilecek olan Umut’un özgürlük bileti sonuçlanmıştı. Öte yandan Enver Bey’in yaptığı plan herkesin hayat hikayesini değiştirmişti.

Kördüğüm 28. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?