Dizi Haberleri > Kördüğüm 29. Bölüm Fragmanı 6 Ekim Perşembe Hd

Kördüğüm 29. Bölüm Fragmanı 6 Ekim Perşembe Hd

Kördüğüm 29. Bölüm Fragmanı 6 Ekim Perşembe Hd

Fox Tv’nin 2. sezonu ile yeniden ekranlara getirdiği Kördüğüm dizisinde yeni bölümü bu akşam biter bitmez 29. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Fox ekranlarının ilgi çekici ve sürükleyici dram türündeki dizisi Kördüğüm yeni sezonda adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor. Sezona bomba gibi giriş yapan Kördüğüm’de […]

29 Eylül 2016 - 22:15

Fox Tv’nin 2. sezonu ile yeniden ekranlara getirdiği Kördüğüm dizisinde yeni bölümü bu akşam biter bitmez 29. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Fox ekranlarının ilgi çekici ve sürükleyici dram türündeki dizisi Kördüğüm yeni sezonda adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

Sezona bomba gibi giriş yapan Kördüğüm’de yeni gelişmeler izleyicileri merakta bırakacak. Her an yeni bir heyecanla sarsıntı yaşanacak dizide yeni gelişmeler fragmanda aydınlanıyor. Kördüğüm 6 Ekim 2016 Perşembe günü 29. bölümü ile Fox Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecektir.

Ali Nejat’ı gösteren oklar Naz’ın ölümünün ardından ortaya çıkan deliller sayesinde olayın perde arkasını gün yüzüne taşımıştır. Murat, Karasu Ailesi’nin sonunu getireceği tuzağın Ali Nejat’ı ortadan kaldırmak olduğunu düşünür ve kurduğu tuzakla elini kolunu bağlar.

Öte yandan Neslihan’ın kendisini ter edip başkası ile ilişki yaşadığı düşünen Umut hayallerinin peşine düşer. Yerli otomobil yapma hayali olan Umut sürpriz bir kişiyle anlaşarak çalışmaya başlar. Kendi yolunu çizen Gökçe’nin doğum zamanı yaklaşmıştır.

Kördüğüm 29. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?