Dizi Haberleri > Kördüğüm Naz (Belçim Bilgin) Kim Diziden Ayrılıyor mu Neden Ayrıldı? Öldü mü Ölecek mi?

Kördüğüm Naz (Belçim Bilgin) Kim Diziden Ayrılıyor mu Neden Ayrıldı? Öldü mü Ölecek mi?

Kördüğüm Naz (Belçim Bilgin) Kim Diziden Ayrılıyor mu Neden Ayrıldı? Öldü mü Ölecek mi?

Fox Tv’nin sevilen dizisi Kördüğüm ayrılık haberiyle sarsıldı. Dizinin başrol oyuncusu Belçim Bilgin yeni sezon başlar başlamaz bir kaç bölümde yer alacak ve ölürek diziye veda edecek. Belçim Bilgin kendi aldığı kararla diziden ayrılmak istedi. Ayrılma kararının ardından Naz için hazırlanan senaryoda ölecek ve diziye veda […]

22 Eylül 2016 - 23:01

Fox Tv’nin sevilen dizisi Kördüğüm ayrılık haberiyle sarsıldı. Dizinin başrol oyuncusu Belçim Bilgin yeni sezon başlar başlamaz bir kaç bölümde yer alacak ve ölürek diziye veda edecek. Belçim Bilgin kendi aldığı kararla diziden ayrılmak istedi. Ayrılma kararının ardından Naz için hazırlanan senaryoda ölecek ve diziye veda edecektir. Belçin Bilgin’in ayrılma nedeni haberimizin devamında yer alıyor.

Kördüğüm genel izleyici kitlesi Naz karakterinin diziden ayrılmasına büyük üzüntü duydu. Diziden ayrılan Belçim Bilgin’in neden ayrıldığı hakkında yankılar sürüyor. Başarılı oyuncu diziden ayrılma sebebi olarak Londra’ya gideceğini öne sürdü. Oyuncu Belçim Bilgin geri kalan yaşantısını Londra’ya yerleşerek devam edecektir.

kordugum-naz-belcin-bilgin-diziden-neden-ayrildi

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?