Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Kördüğüm Nihan Kimdir Burcu Kara Kim Hangi Dizlerde Rol Aldı?

Geride bıraktığı sezonun ardında yeni sezonda Burcu Kara ile anlaşan Kördüğüm dizisinde iddia oldukça büyük. Başarılı oyuncu Burcu Kara yeni sezonda rol alacağı Kördüğüm dizisinde Nihan karakterine hayat verecektir. Burcu Kara, 1 Mart 1980 senesinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan başarılı oyuncu okuduğu okulun yanı sıra kariyerine oyuncu olarak adım attı. İlk adımlarını Haziran […]

Kördüğüm Nihan Kimdir Burcu Kara Kim Hangi Dizlerde Rol Aldı?
22 Eylül 2016 - 19:15 'de eklendi.

Geride bıraktığı sezonun ardında yeni sezonda Burcu Kara ile anlaşan Kördüğüm dizisinde iddia oldukça büyük. Başarılı oyuncu Burcu Kara yeni sezonda rol alacağı Kördüğüm dizisinde Nihan karakterine hayat verecektir.

Burcu Kara, 1 Mart 1980 senesinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan başarılı oyuncu okuduğu okulun yanı sıra kariyerine oyuncu olarak adım attı. İlk adımlarını Haziran Gecesi adlı dizide rol alarak atan güzel oyuncu kariyeri boyunca bir çok dizide rol aldı. Tatar Ramazan, Tozlu Yollar ve Milat dizilerinde ün kazanan oyuncu ayrıca Romantik Komedi filminde rol aldı.

kordugum-nihan-kimdir

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER