Dizi Haberleri > Kötü Çocuk Film Fragmanı Oyuncuları Konusu

Kötü Çocuk Film Fragmanı Oyuncuları Konusu

Kötü Çocuk Film Fragmanı Oyuncuları Konusu

Tolga Sarıtaş‘ın Kötü Çocuk rolünü oynayacağı film sinemalarda. Kötü Çocuk adlı film Taff Pictures’in yapımcılığında vizyona girdi. Wattpad’de yayınlanan ardından kitap haline gelen Kötü Çocuk serisi sinemaya uyarlandı. Yağız Alp Akaydın’ın kaleme aldığı filmin erkek başrolünde yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş yer alıyor. Tolga Sarıtaş, Kötü Çocuk rolünde […]

20 Ocak 2017 - 11:49

Tolga Sarıtaş‘ın Kötü Çocuk rolünü oynayacağı film sinemalarda. Kötü Çocuk adlı film Taff Pictures’in yapımcılığında vizyona girdi. Wattpad’de yayınlanan ardından kitap haline gelen Kötü Çocuk serisi sinemaya uyarlandı.

Yağız Alp Akaydın’ın kaleme aldığı filmin erkek başrolünde yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş yer alıyor. Tolga Sarıtaş, Kötü Çocuk rolünde Meriç karakterini canlandıracak. Tolga Sarıtaş’ın partneri ise Adriana Lima‘ya benzerliği olan Afra Saraçoğlu oldu. Ayrıca filmin kadrosunda Sarp Akkaya, Tülin Özen, İpek Soral, Can Sipahi, Yiğitcan Ergin, Aytaç Şaşmaz, Işık Naz Özedgü, Buçe Buse Kahraman ve Demir Parscan yer alıyor. Kötü Çocuk 20 Ocak 2017 cuma günü sinemaseverle buluştu. Oyuncu bilgileri haberin devamında..

Kötü Çocuk Vizyon Tarihi

Film beyazperde izleyicisiyle 20 Ocak 2017 Cuma günü buluşuyor.

Kötü Çocuk Nerede Çekiliyor?

2017 yılında vizyona girecek olan filmin çekimlerine 2016 Kasım ayında başlandı.

Kötü Çocuk Konusu;

Kayla’nın hiç görmediği bilmediği babasının evine taşınmasıyla her şey başlayacaktır. Önce babası tarafından yeni bir okula yazdırılır. Ömer ve Cansu adından okulda iki arkadaş bulur. Birde bunların yanında Meriç vardır. Ancak Meriç kötü karanlık bir çocuktur.

Kötü Çocuk Fragmanı

Kötü Çocuk Oyuncuları;

Tolga Sarıtaş (Meriç);

Türk sinema ve dizi oyuncusu 1 Ocak 1991 İstanbul doğumludur. Açıköğretim Fakültesi İşletme Bölümü öğrencisidir. Esenyurt Belediye Tiyatrosu’nda sahne almaya başladıktan sonra keşfedildi. Yakışıklı oyuncu Öyle Geçer Bir Zaman ki dizisiyle aldığı ilk rolünde izleyiciyi büyüledi. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl, Benim Adım Gültepe, Büyük Sürgün Kafkasya ve Güneşin Kızları gibi önemli yapımlarda kendini tanıttı.

kotu-cocuk-meric-kimdir

Afra Saraçoğlu (Kayla);

Model ve oyuncu 2 Aralık 1997 İstanbul doğumludur. Bir ajansa bağlı olarak modellik yapan Saraçoğlu, oyunculuk kariyerinde sadece İkinci Şans sinema filminde rol aldı. Adriana Lima’ya benzeyen güzel oyuncu tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Sarp Akkaya,

Tülin Özen,

Can Sipahi,

Aytaç Şaşmaz,

Buçe Buse Kahraman, Işık Naz Özedgü, İpek Soral, Yiğitcan Ergin ve Demir Parscan yer alıyor.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?