Dizi Haberleri > Kurtlar Vadisi Pusu Ekibinden Yaralı Polislere Geçmiş Olsun Ziyareti

Kurtlar Vadisi Pusu Ekibinden Yaralı Polislere Geçmiş Olsun Ziyareti

Kurtlar Vadisi Pusu Ekibinden Yaralı Polislere Geçmiş Olsun Ziyareti

Kurtlar Vadisi Pusu oyuncularından Necati Şaşmaz (Polat Alemdar) ile Cahit Kayaoğlu (Cahit) darbe girişimi sırasında yaralanan polisleri dün hastanede ziyaret etti. Geçmiş olsun dileklerinde bulunan Kurtlar Vadisi Pusu oyuncuları yaralı polislere moral verdi. Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavileri süren polislerle hoş sohbet eden ekip […]

21 Temmuz 2016 - 11:17

Kurtlar Vadisi Pusu oyuncularından Necati Şaşmaz (Polat Alemdar) ile Cahit Kayaoğlu (Cahit) darbe girişimi sırasında yaralanan polisleri dün hastanede ziyaret etti. Geçmiş olsun dileklerinde bulunan Kurtlar Vadisi Pusu oyuncuları yaralı polislere moral verdi.

Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavileri süren polislerle hoş sohbet eden ekip burada hatıra fotoğrafları çektirdi. Daha sonra buradan saldırıya uğrayan TBMM binasına geçerek idari amir ve vekil Salim Uslu’ya geçmiş olsun diledi.  Ankara’da ki son durağında ise Kızılay Meydanı idi. Şaşmaz, burada demokrasi nöbetine katıldı ve konuşma yaptı.

Necati Şaşmaz bu kritik süreçte darbeye karşıt olarak mesajda yayınlamıştı. Polat Alemdar’ın mesajına sitemizden bakabilirsiniz.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?