Dizi Haberleri > Kurtlar Vadisi Pusu Uğur Pektaş Kimdir Dizideki Rolü Nedir?

Kurtlar Vadisi Pusu Uğur Pektaş Kimdir Dizideki Rolü Nedir?

Kurtlar Vadisi Pusu Uğur Pektaş Kimdir Dizideki Rolü Nedir?

2016-2017 yeni sezonda akıbeti belli olan Kurtlar Vadisi Pusu yeniden ekranlara geri döndü. Fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda Memati’nin boşalan koltuğunu dolduracak ismi sonunda buldu. Memati diziden ayrıldıktan sonra yerini hiç bir isim dolduramazken bu sezon güçlü bir oyuncuyla anlaşma sağlandı. Arka Sokaklar […]

16 Eylül 2016 - 12:25

2016-2017 yeni sezonda akıbeti belli olan Kurtlar Vadisi Pusu yeniden ekranlara geri döndü. Fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda Memati’nin boşalan koltuğunu dolduracak ismi sonunda buldu. Memati diziden ayrıldıktan sonra yerini hiç bir isim dolduramazken bu sezon güçlü bir oyuncuyla anlaşma sağlandı. Arka Sokaklar dizisinin sevilen oyuncusu Uğur Pektaş yeni sezonda Memati’nin boşluğunu doldurması için transfer edildi. Başarılı oyuncu yeni sezonda Polat’ın bir numaralı adamı olacak.

Uğur Pektaş, 16 Nisan 1979 İstanbul doğumludur. Kocaeli Üniversitesi Otelcilik Bölümü mezunudur. Survivor yarışmasına katıldığı 2005 senesinde birinci oldu. Daha sonra oyunculuk teklifleri alan Uğur Pektaş, Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizileriyle adım attı. Kariyerinde Arka Sokaklar dizisinde rol aldığı yıllarda ün kazandı.

kurtlar-vadisi-pusu-ugur-pektas

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?