Dizi Haberleri > Magazin D Yaz Ne Zaman Başlıyor Sunucusu? Saat Kaçta Ne Zaman

Magazin D Yaz Ne Zaman Başlıyor Sunucusu? Saat Kaçta Ne Zaman

Magazin D Yaz Ne Zaman Başlıyor Sunucusu? Saat Kaçta Ne Zaman

Yeni yaz sezonu ile birlikte ünlüler de yaz tatilini yapmaya hazırlanıyor. Kimisi ise erkenden başladı bile. Tabi bunun ardından magazin haberleri de boş durmuyor. Ünlü manken Özge Ulusoy‘un sunacağı yeni program ”Magazin D Yaz” yakında siz izleyicilere ünlü isimlerin yaz aylarında nerede tatil yaptıklarını, neler yaşadıklarını aktaracak. Yaz […]

03 Temmuz 2017 - 17:26

Yeni yaz sezonu ile birlikte ünlüler de yaz tatilini yapmaya hazırlanıyor. Kimisi ise erkenden başladı bile. Tabi bunun ardından magazin haberleri de boş durmuyor.

Ünlü manken Özge Ulusoy‘un sunacağı yeni program ”Magazin D Yaz” yakında siz izleyicilere ünlü isimlerin yaz aylarında nerede tatil yaptıklarını, neler yaşadıklarını aktaracak. Yaz sezonunda gündüz dizilerin yeni bölümlerini bulamayabilirsiniz. Ancak sizin için Magazin D Yaz programı gündüz saat 12.00‘de Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Ünlü manken Özge Ulusoy’un sunumuyla ”Magazin D Yaz” isimli magazin programı 28 Haziran Çarşamba günü başlıyor. Hafta içi her gün yayınlanacak olan magazin programını kaçırmayın!

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?