Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Masum Dizisi Nerede Çekiliyor? Nerede Çekildi? Seti Nerede?

Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan’ın başrollerini paylaştığı yeni dizi Masum çekimlerini İstanbul’da sürdürüyor. Her bir bölümü 1 saatlik 8 bölümden oluşan Masum dizisi çok yakında dijital platformda BluTv’den yayınlanacak. Polisiye dram türündeki yeni dizide ilk etapta sıradan bir Türk ailesi olarak görünse de ailenin çevresinde […]

Masum Dizisi Nerede Çekiliyor? Nerede Çekildi? Seti Nerede?
17 Ocak 2017 - 13:22 'de eklendi.

Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan’ın başrollerini paylaştığı yeni dizi Masum çekimlerini İstanbul’da sürdürüyor. Her bir bölümü 1 saatlik 8 bölümden oluşan Masum dizisi çok yakında dijital platformda BluTv’den yayınlanacak.

Polisiye dram türündeki yeni dizide ilk etapta sıradan bir Türk ailesi olarak görünse de ailenin çevresinde ki sıra dışı hikaye ele alınacak. D Productions yapımı Masum dizisinde Altın Portakal Ödüllü Seren Yüce’nin yönetmenliğinde oyuncular sete çıktı. İstanbul’un belirli semtlerinde kurulan sette çekimler devam ederken detaylı bilgiler bir kaç gün içerisinde sizlerle paylaşılacak.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER