Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Mavi Kimdir? Aşk ve Mavi Burcu Kıratlı Yeni Dizisi

Emrah ile başrolde yer alacak olan Burcu Kıratlı yeni sezonda Aşk ve Mavi dizisinde yer almaktadır. İlk kez başrolleri paylaşacak olan Burcu Kıratlı dizide Mavi karakterine hayat vermektedir. Bir türlü aşkı bulamayan Mavi yolları kesiştiği Ali ile tutkulu aşka yelken açacaktır. Burcu Kıratlı, 23 Temmuz 1989 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü […]

Mavi Kimdir? Aşk ve Mavi Burcu Kıratlı Yeni Dizisi
04 Kasım 2016 - 18:30 'de eklendi.

Emrah ile başrolde yer alacak olan Burcu Kıratlı yeni sezonda Aşk ve Mavi dizisinde yer almaktadır. İlk kez başrolleri paylaşacak olan Burcu Kıratlı dizide Mavi karakterine hayat vermektedir. Bir türlü aşkı bulamayan Mavi yolları kesiştiği Ali ile tutkulu aşka yelken açacaktır.

Burcu Kıratlı, 23 Temmuz 1989 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü mezunudur. Daha sonra oyuncu olamaya karar veren Kıratlı, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim aldı. Oyunculuk kariyerine ilk olarak Elde Var Hayat dizisiyle başlangıç yaptı. Daha sonra Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan güzel oyuncu adından sıkça söz ettirdi.

ask-ve-mavi-burcu-kiratli-mavi-kimdir

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER