Dizi Haberleri > Medcezir Son Bölümde Neler Oldu?

Medcezir Son Bölümde Neler Oldu?

Medcezir Son Bölümde Neler Oldu?

Medcezir dizisi izlenmeye başladığı ilk günden beri büyük izlenme rekorları kırmakta olan bir dizi.Bunun nedenleri arasın da tabi ki de sadece dizinin karagrofisi yok ünlü oyuncuların da bu dizinin tutmasın da büyük bir rolü bulunmakta. Bu bakımdan da serenay sarı kayanın hayranları bu diziyi çok sevmekte […]

21 Nisan 2015 - 14:37

Medcezir dizisi izlenmeye başladığı ilk günden beri büyük izlenme rekorları kırmakta olan bir dizi.Bunun nedenleri arasın da tabi ki de sadece dizinin karagrofisi yok ünlü oyuncuların da bu dizinin tutmasın da büyük bir rolü bulunmakta.

Bu bakımdan da serenay sarı kayanın hayranları bu diziyi çok sevmekte ve de heyecan ile izleyip bir sonra ki bölümü merak ile de beklemekte. Bu bakımdan da bu dizi de çok fazla izleyici ve de erkek taraf bulunmakta. Bu dizi sadece serenay Sarıkaya için değil diğer yakışıklı ve de genç güzeller için de izlenmeye devam etmekte. Dizinin bu bölümün de yamana bir oyun oynanmakta fakat yaman bu oyunu bilmekte ve de kız arkadaşı olan miraya bunu söylemekte. Bu şekil de planları suya düşen hayin kişiler onları ayıramamakta.

Bu şekil de yalnız cana kendilerini üzmüş oldular. Ve mira ile yaman birbirlerine iyicene kenetlenmiş bir hal aldı. Sizi de heyecan ile beklediğiniz bu dizi de bir sonra ki bölümler de neler olacağı heyecan ile beklenmekte.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?