Dizi Haberleri > Mehmet Akif Alakurt Oyunculuk Kariyerine Son Noktayı Koydu

Mehmet Akif Alakurt Oyunculuk Kariyerine Son Noktayı Koydu

Mehmet Akif Alakurt Oyunculuk Kariyerine Son Noktayı Koydu

Ekranların sevilen oyuncusu Mehmet Akif Alakurt hayranlarını üzecek bir karara imza attı. Şok etkisi yaratan kararında başarılı oyuncu kariyerine son noktayı koyduğunu açıkladı. Mesleği bıraktığını ‘İş sormayın bana. Ne soracaksanız sorun. Gelin oturun ama iş, proje, dizi, film yok. Benden uzak. Oyunculuk mesleğini bıraktım. Oynadığım […]

27 Temmuz 2016 - 12:29

Ekranların sevilen oyuncusu Mehmet Akif Alakurt hayranlarını üzecek bir karara imza attı. Şok etkisi yaratan kararında başarılı oyuncu kariyerine son noktayı koyduğunu açıkladı.

Mesleği bıraktığını ‘İş sormayın bana. Ne soracaksanız sorun. Gelin oturun ama iş, proje, dizi, film yok. Benden uzak. Oyunculuk mesleğini bıraktım. Oynadığım karakterler de meslekle beraber ekranda kaldı benim için’ sözleriyle konuya açıklık getirdi.

Oyunculuğu bıraktığını açıklamasının ardından Brezilya’da yaşamaya başlayan oyuncu yeni hayatında ne yapacağı merak konusu oldu.

Mehmet Akif Alakurt Kimdir?

23 Temmuz 1979 İstanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu Ordu’nun Fatsa nüfusuna kayıtlıdır. 2001 yılında ”Best Model of Turkey” ve ”Best Model of The World” yarışmalarında birinci olan Alakurt dizi hayatına 2006 yılında Hacı dizisinde rol alarak başlamıştır. İlk başrolü aynı yıl Sıla adlı dizide oynamıştır. Adanalı dizisi ile ün kazanan Alakurt dizide Maraz Ali karakteriyle rol almıştı.

 

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?