Dizi Haberleri > Meryem Üzerli Nikah Masasına Oturuyor

Meryem Üzerli Nikah Masasına Oturuyor

Meryem Üzerli Nikah Masasına Oturuyor

Güzel oyuncu Meryem Üzerli yeni başlayacağı Eşkiya Hükümdar Olmaz dizisi öncesi evlenmeyi düşünüyor. Dizi kadrosuna Deniz Çakır‘ın vedası sonrası dahil olan oyuncu dizinin çekimleri başlamadan önce sevgilisi iş adamı Alp Özcan‘la nikah masasına oturacak. 6 aydır sevgili olan ikili dizi başlamadan evlilik adımını atmak istiyor. Dizinin setleri […]

25 Temmuz 2016 - 16:06

Güzel oyuncu Meryem Üzerli yeni başlayacağı Eşkiya Hükümdar Olmaz dizisi öncesi evlenmeyi düşünüyor.

Dizi kadrosuna Deniz Çakır‘ın vedası sonrası dahil olan oyuncu dizinin çekimleri başlamadan önce sevgilisi iş adamı Alp Özcan‘la nikah masasına oturacak. 6 aydır sevgili olan ikili dizi başlamadan evlilik adımını atmak istiyor. Dizinin setleri başladıktan sonra oyuncu Üzerli’nin setlerde yoğun bir tempoyla çalışacağı için çiftin evlilik tarihini öne aldıkları biliniyor.

Meryem Üzerli Kimdir?

12 ağustos 1983 yılında dünyaya gelen Üzerli gençlik yıllarında Hamburg‘ta oyunculuk ve tiyatro eğitimi almıştır. Daha sonra Türkiye‘de Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem rolüne hayat vermiştir. Güzel oyuncu Meryem Üzerli en son Gecenin Kraliçesi dizisinde Murat Yıldırım‘la başrolleri paylaşmıştır. Reytinglerde aldığı kötü sonuçlardan dolayı 12. bölümde dizi final yapmıştır.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?