Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Müdür Ne’aptın (Ne Yaptın) Neden Yok? Ne Zaman Neden Yayınlanmadı? Bitti mi

Tolga Çevik Müdür Ne’aptın Doğaçlama sahne performansıyla her pazar akşamı star tv ekranlarında yayınlanıyordu ancak hak ettiği ilgiyi göremediğinden dolayı gün değişikliğine gidildi. Müdür Ne Yaptın Hangi Gün Yayınlanacak? İşte Detaylar. Tolga Çevik daha önce Arkadaşım Hoş geldin isimli programın ardından serüvenin Müdür Ne’aptın ile devam ettiriyor. Komedi Dükkanı ve Arkadaşım Hoş geldin programlarındaki sahne performansıyla […]

Müdür Ne’aptın (Ne Yaptın) Neden Yok? Ne Zaman Neden Yayınlanmadı? Bitti mi
17 Mayıs 2016 - 19:21 'de eklendi.

Tolga Çevik Müdür Ne’aptın Doğaçlama sahne performansıyla her pazar akşamı star tv ekranlarında yayınlanıyordu ancak hak ettiği ilgiyi göremediğinden dolayı gün değişikliğine gidildi. Müdür Ne Yaptın Hangi Gün Yayınlanacak? İşte Detaylar.

Tolga Çevik daha önce Arkadaşım Hoş geldin isimli programın ardından serüvenin Müdür Ne’aptın ile devam ettiriyor. Komedi Dükkanı ve Arkadaşım Hoş geldin programlarındaki sahne performansıyla insanların gönlünü kazanan Tolga Çevik Müdür Ne’aptın sahne performansıyla star tv ekranlarında olacak. Müdür Ne’aptın 17 Mayıs salı akşamı saat 20:00’da Star Tv’de ekranlara gelecek. Daha öncede saati değiştirilen program bir türlü beklediği ilgiyi görmediğinden kanal ve yapımcı son olarak yayın gününü değiştirme kararı aldı. Yine istediği performansı alamazsa Müdür Ne’aptın haziran ayında sezon finali yerine direk Final yaparak ekranlara veda etmesi kaçınılmaz olur.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER