Dizi Haberleri > Müge Anlı’da 6 Yaşındaki Funda ve Teyze Elif Zar Kayseri’de Bulundu

Müge Anlı’da 6 Yaşındaki Funda ve Teyze Elif Zar Kayseri’de Bulundu

Müge Anlı’da 6 Yaşındaki Funda ve Teyze Elif Zar Kayseri’de Bulundu

Atv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aile kaçırılan çocuklarını bulunması için başvurduğu programda meraklı gözlerle bekliyor. 6 ve 10 yaşındaki yeğenlerini kaçıran Teyze her yerde aranıyor. Birini Ankara otogarında bırakan Teyze’nin izine ulaşılması an meselesi. Teyze yaşadığı psikolojik travmaların […]

22 Eylül 2016 - 11:31

Atv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aile kaçırılan çocuklarını bulunması için başvurduğu programda meraklı gözlerle bekliyor. 6 ve 10 yaşındaki yeğenlerini kaçıran Teyze her yerde aranıyor. Birini Ankara otogarında bırakan Teyze’nin izine ulaşılması an meselesi. Teyze yaşadığı psikolojik travmaların ardından çocukları kaçırmış fakat çocuklara zarar vermeyeceği yönünde konuşuluyor. Aranan 6 Yaşındaki Funda ve Teyze Elif Zar Kayseri’de bulundu. Müge Anlı programı Funda ve Teyzesinin izini buldu. Kayseri Emniyet Müdürlüğü’nde olan Funda ve Elif Zar bekletiliyor.

Müge Anlı ve Tatlı Sert ekibi kaçırılan kardeşlerin izini sürdü. 21 Eylül 2016 çarşamba günü canlı yayına telefonla bağlanan Osman isimli şahıs Sivas’ta gördüğünü iddia etti. Haberi alan Müge Anlı hemen Tatlı Sert ekibini yola çıkarttı. Kaçırılan 6 yaşındaki Funda dün Sivas’ın Divriği ilçesinde olduğu söyleniyordu fakat bugün Ankara Keçiören’de olduğu yönünde iddialar var.

22 Eylül 2016 perşembe günü Müge Anlı Ekibi Ankara’da Keçiören, Sincan ve Aşti ağırlıklı olarak aramalara devam ediliyor.

muge-anl-tatli-sert-kacirilan-kizlar

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?