Dizi Haberleri > Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. Bölüm Fragmanı 27 Ocak 2017

Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. Bölüm Fragmanı 27 Ocak 2017

Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. Bölüm Fragmanı 27 Ocak 2017

Fox tv’nin fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanında neler yaşandı?. Bu akşam 20:00‘dan itibaren yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Fragmanı hd görüntü kalitesinde ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Sultan Murad Farya’nın evlenmek istediğini öğrenir. Farya […]

20 Ocak 2017 - 19:11

Fox tv’nin fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanında neler yaşandı?. Bu akşam 20:00‘dan itibaren yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Fragmanı hd görüntü kalitesinde ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Sultan Murad Farya’nın evlenmek istediğini öğrenir. Farya restini çekerek Murad’a hayatında başka bir kadının olmasını istemediğini dile getirir. Sultan Murad Farya‘nın restine nasıl karşılık verecek?

Anadolu’da başlayan ayaklanmayı durdurmak isteyen ve Bergama kalesine gelen Sultan Murad kaleye girmek için inanılmaz bir yol izler. Bergama kalesinde Sultan Murad ve yaverleri pusuya düşer. Halkın linç etmek istediği Farya son anda kurtulur. Kösem Sultan Faryalı’ya bunu yapanların elebaşlarını bulmak için harekete geçer.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 10. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?