Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. Bölüm Fragmanı 20 Ocak 2017

Fox tv’nin fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanında neler yaşandı?. Bu akşam 20:00‘dan itibaren yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Fragmanı hd görüntü kalitesinde ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Sultan Murad Farya’nın evlenmek istediğini öğrenir. Farya restini çekerek Murad’a hayatında başka bir kadının olmasını istemediğini dile […]

Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. Bölüm Fragmanı 20 Ocak 2017
13 Ocak 2017 - 20:05 'de eklendi.

Fox tv’nin fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanında neler yaşandı?. Bu akşam 20:00‘dan itibaren yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Fragmanı hd görüntü kalitesinde ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Sultan Murad Farya’nın evlenmek istediğini öğrenir. Farya restini çekerek Murad’a hayatında başka bir kadının olmasını istemediğini dile getirir. Sultan Murad Farya‘nın restine nasıl karşılık verecek?

Hamamda neredeyse ölmek üzere olan Gülbahar Sultan bu cariyeyi nereye sakladığını herkesten saklar. Kösem Sultan bir çare teklifini kabul eder. Kösem Sultan, Farya’nın hamile kalmaması için önceden önlemini almıştır. Bu durumu öğrenen Farya yüzleşir. Farya’nın akıllanmayacağını düşünen Kösem bu işi kökten çözebilecek mi?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 9. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER