Dizi Haberleri > Muhteşem Yüzyıl Kösem Payitahtta Ortalık Yangın Yeri 12. Bölüm Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl Kösem Payitahtta Ortalık Yangın Yeri 12. Bölüm Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl Kösem Payitahtta Ortalık Yangın Yeri 12. Bölüm Fragmanı

Fox tv’nin fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanında neler yaşandı?. Bu akşam 20:00‘dan itibaren yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Fragmanı hd görüntü kalitesinde ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Sultan Murad ve Şehzade Bayezid karşılaşmasında beklenmedik […]

14 Şubat 2017 - 19:02

Fox tv’nin fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Nefes kesen yeni bölüm fragmanında neler yaşandı?. Bu akşam 20:00‘dan itibaren yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Fragmanı hd görüntü kalitesinde ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Sultan Murad ve Şehzade Bayezid karşılaşmasında beklenmedik gelimeler yaşanıyor. Kösem Sultan’ın mühürü çalınır. Ayşe Sultan ise Kösem Sultan’ın kendisinden şüphelendiğini öğrenir. Mührü çalan Gülbahar Sultan ve Sinan Paşa bu işi uzamadan bitirmek istiyor. Farya bir çocuğunun olması için türlü yollar deniyor. Silahdar ve Gevherhan Sultan arasındaki gizli aşkı beklenmedik bir isim öğreniyor.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?