Dizi Haberleri > Müjde Uzman Kimdir Kiralık Aşk Seda

Müjde Uzman Kimdir Kiralık Aşk Seda

Müjde Uzman Kimdir Kiralık Aşk Seda

2. sezon öncesi kadrosunu güçlendirmek isteyen Kiralık Aşk dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı. Son olarak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Nazlı karakterine hayat veren Müjde Uzman ile anlaşıldı. Kiralık Aşk kadro güçlendirmesinde en son Seçkin Özdemir ile anlaşmış ardından Müjde Uzman’a teklif götürmüştü. Müjde Uzman […]

23 Eylül 2016 - 20:39

2. sezon öncesi kadrosunu güçlendirmek isteyen Kiralık Aşk dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı. Son olarak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Nazlı karakterine hayat veren Müjde Uzman ile anlaşıldı. Kiralık Aşk kadro güçlendirmesinde en son Seçkin Özdemir ile anlaşmış ardından Müjde Uzman’a teklif götürmüştü. Müjde Uzman teklifi kabul etmiş ve Seda Berensel karakteriyle rolü kapmıştır.

Kiralık Aşk Dizisi Diğer Ayrıntılar İçin Tıklayınız.

Müjde Uzman Kimdir?

İstanbul doğumlu Uzman 26 Eylül 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. Kariyerine modellikle başlayan Uzman bir dönem Dream TV’de VJ’lik yaptıktan sonra oyuncu olmaya karar verdi. Oyunculuk kariyerinin ilk adımlarını Paramparça Aşklar dizisinde Nil karakterine hayat vererek atmıştır. Bir çok diziye hayat veren oyuncu Muhteşem Yüzyıl ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizileriyle ekranların tanındık yüzü olmayı başardı.

mujde-uzman-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?