Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Ne Olur Ayrılalım Dizisi Oyuncuları Konusu ve fragmanı

Yeni yatın döneminde ekranlara gelmesi beklenen yeni dizi yine bir romantik komedi uyarlaması olacak. Dizinin ismi  Ne Olur Ayrılalım. Dizinin cast çalışmaları bile başlamış. Dizinin yapımcısı Osman Sınav yeni sezon için kolları sıvadı durumda. Başrollerini Jessica Alba ve Dane Cook’un oynadığı 2007 senesinde çekilmiş olan , “Good Luck Chuck” filminden esinlenerek yayınlanacak yeni dizi Ne Olur Ayrılalım […]

Ne Olur Ayrılalım Dizisi Oyuncuları Konusu ve fragmanı
18 Mayıs 2016 - 17:00 'de eklendi.

Yeni yatın döneminde ekranlara gelmesi beklenen yeni dizi yine bir romantik komedi uyarlaması olacak. Dizinin ismi  Ne Olur Ayrılalım. Dizinin cast çalışmaları bile başlamış. Dizinin yapımcısı Osman Sınav yeni sezon için kolları sıvadı durumda.

Başrollerini Jessica Alba ve Dane Cook’un oynadığı 2007 senesinde çekilmiş olan , “Good Luck Chuck” filminden esinlenerek yayınlanacak yeni dizi Ne Olur Ayrılalım Dizisinin yayın tarihi ve kanalı henüz belli değildir.

Ne Olur Ayrılalım Konusu;

Dizinin yabancı temasındaki konusu şöyleydi; birkaç arkadaş bir akşam şişe çevirmece oynadıkları gece başrol oyuncusu bir kızın lanetine uğrar ve artık birlikte olduğu her kız daha sonra tanıştığı ilk erkekle evlenir. Bir gün Charlie bir kadına aşık olur ve artık onunla birlikte olabilmek için bu laneti kaldırmak için çabalayacaktır.

Ne Olur Ayrılalım Oyuncuları;

Dizinin oyuncuları hakkında henüz net bir bilgi yoktur. Detaylar zamanla eklenecektir.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER