Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Nilüfer Zamanı Programının Yeni Kanalı Belli Oldu

Daha önceden Nihat Hatipoğlu’nun konuk olarak katıldığı ”Sağlıklı Mutlu Huzurlu” programı ve geçtiğimiz Ramazan ayında Kanal D ekranlarında Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Nilüfer Bereket’in sunduğu ”Paylaşmak Güzeldir” programının başarılı sunucusu Nilüfer Bereket yeni kanalda program sunmaya hazırlanıyor! Sunuculuk mesleğini iyi icra eden Bereket, 3 Temmuz Pazartesi gününden itibaren ”Nilüfer Zamanı” isimli program ile hafta içi her […]

Nilüfer Zamanı Programının Yeni Kanalı Belli Oldu
30 Haziran 2017 - 13:02 'de eklendi.

Daha önceden Nihat Hatipoğlu’nun konuk olarak katıldığı ”Sağlıklı Mutlu Huzurlu” programı ve geçtiğimiz Ramazan ayında Kanal D ekranlarında Prof. Dr. Mustafa Karataş ile Nilüfer Bereket’in sunduğu ”Paylaşmak Güzeldir” programının başarılı sunucusu Nilüfer Bereket yeni kanalda program sunmaya hazırlanıyor!

Sunuculuk mesleğini iyi icra eden Bereket, 3 Temmuz Pazartesi gününden itibaren ”Nilüfer Zamanı” isimli program ile hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Yapımcılığını Provizyon Medya’nın üstlendiği ”Nilüfer Zamanı” isimli yeni program 14.45’te canlı yayın ile ekranlara gelecek.

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER