Dizi Haberleri > No 309 14. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak? Pelinsu Planı Ne?

No 309 14. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak? Pelinsu Planı Ne?

No 309 14. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak? Pelinsu Planı Ne?

Çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizisi haline gelen No 309 yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Diğer dizilere oranla daha çok reyting yapan No:309 kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin bu hafta ki bölümünde bol kahkaha ve bol neşe var. Fox Tv’nin en çok izlenen yaz dizilerinden No:309 […]

15 Eylül 2016 - 11:21

Çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizisi haline gelen No 309 yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Diğer dizilere oranla daha çok reyting yapan No:309 kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin bu hafta ki bölümünde bol kahkaha ve bol neşe var.

Fox Tv’nin en çok izlenen yaz dizilerinden No:309 14. bölümü ile 14 Eylül 2016 çarşamba günü saat 20:00’da Fox ekranlarında sizlerle olacak.

N0:309 Son bölümünde Neler Oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde beklenen gün gelmişti. Onur ile Lale’nin düğün günü büyük heyecan vardı. Düğün öncesi Onur için düzenlenen veda partisinde Lale’de nasibini almıştı. Evleneceği için kendini ilk kez mutlu hisseden Lale düğünde yaşanan gelişmelerden habersizdi.

N0:309 14. Bölüm Fragmanı

no-309-fragman

Künye;

Tür; Romantik Komedi
Yapım; Gold Film
Yapımcı; Şenay Abacı Turgut
Yönetmen; Hasan Pulat
Senaryo; Aslı Zengin ve Banu Zengin
Oyuncular; Demet Özdemir, Furkan Palalı, Sumru Yavrucuk, Nurşim Demir, Özlem Tokaslan, Sevinç Erbulak, Beyti Engin, Suat Sungur, Fatma Toptaş, İrem Helvacıoğlu, Fatih Ayhan, Gökçe Özyol, Pelin Uluksar, Murat Tavlı, Mehmet Cihan Ercan, Ceren Taşçı, Özlem Ulukan, Eda Özel, Ömrüm Nur Çamçakallı rol alıyor.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?