Dizi Haberleri > No 309 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hemen izle 28 Eylül Çarşamba

No 309 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hemen izle 28 Eylül Çarşamba

No 309 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hemen izle 28 Eylül Çarşamba

Çarşamba akşamlarının bol keyifli ve eğlenceli dizisi No 309‘un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Diğer dizilere oranla daha çok reyting yapan No:309 kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin bu hafta ki bölümünde stres ve gerilim dolu anlar var. Fox Tv’nin en çok izlenen yaz dizilerinden No:309 15. bölümü ile […]

21 Eylül 2016 - 23:14

Çarşamba akşamlarının bol keyifli ve eğlenceli dizisi No 309‘un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Diğer dizilere oranla daha çok reyting yapan No:309 kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin bu hafta ki bölümünde stres ve gerilim dolu anlar var. Fox Tv’nin en çok izlenen yaz dizilerinden No:309 15. bölümü ile 28 Eylül 2016 çarşamba günü saat 20:00’da Fox ekranlarında sizlerle olacak.

N0:309 Son bölümünde Neler Oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde düğün günü karar aşamasında baygınlık geçiren Lale için endişe vardı. Yeni gelin olacak Lale’nin yaşadığı baygınlık düğünün ertelenmesine sebep olmuştu. Lale’nin aklındaki sorulardan dolayı baygınlık yaşaması herkes tarafından stres olarak yerini bulmuştu. Öte yandan doktor Onur ile arkadaşça yaşadıklarını paylaşan Lale, Onur’un hırsına sebep olmuştu.

N0:309 15. Bölüm Fragmanı

Tür; Romantik Komedi
Yapım; Gold Film
Yapımcı; Şenay Abacı Turgut
Yönetmen; Hasan Pulat
Senaryo; Aslı Zengin ve Banu Zengin
Oyuncular; Demet Özdemir, Furkan Palalı, Sumru Yavrucuk, Nurşim Demir, Özlem Tokaslan, Sevinç Erbulak, Beyti Engin, Suat Sungur, Fatma Toptaş, İrem Helvacıoğlu, Fatih Ayhan, Gökçe Özyol, Pelin Uluksar, Murat Tavlı, Mehmet Cihan Ercan, Ceren Taşçı, Özlem Ulukan, Eda Özel, Ömrüm Nur Çamçakallı rol alıyor.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?