Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

No 309 Bitiyor mu? devam edecek mi? Final mi? Neden bitti?

FOX Tv ekranlarında yayın hayatına girmeye hazırlanan yeni dizi No 309 ismi ile gelecek. Oldukça eğlenceli geçecek bir dizinin hazırlıklarına devam ediliyor. Dizide başrol oyuncusu olarak Demet Özdemir rol alıyor. Çekimler esnasında dizi ve set ekibi ile birlikte çekinmiş olan bir fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlayan Demet Özdemir, yeni dizisini sevenlerine tanıtmış oldu. Oldukça fazla beğeni […]

No 309 Bitiyor mu? devam edecek mi? Final mi? Neden bitti?
18 Nisan 2016 - 15:05 'de eklendi.
FOX Tv ekranlarında yayın hayatına girmeye hazırlanan yeni dizi No 309 ismi ile gelecek. Oldukça eğlenceli geçecek bir dizinin hazırlıklarına devam ediliyor.
Dizide başrol oyuncusu olarak Demet Özdemir rol alıyor. Çekimler esnasında dizi ve set ekibi ile birlikte çekinmiş olan bir fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlayan Demet Özdemir, yeni dizisini sevenlerine tanıtmış oldu. Oldukça fazla beğeni alan bu fotoğraftan sonra dizi merak edilir duruma geldi.
Demet Özdemir daha önce Çilek Kokusu isimli dizisi ile yakalamış olduğu başarının ardından büyük hayran kitlesi oldu. Güzel oyuncu dizinin başrolünü Furkan Pahalı ile paylaşacak.
Dizide yer alan diğer oyuncular ise Gökçe Özyol, Beyti Engin, Sevinç Erbulak, Özlem Tokaslan, Sumru Yavrucuk, Suat Sungur, Fatma Toptaş, Pelin Ulukşar ve Mehmet Ercan.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER