Dizi Haberleri > No 309 Demet Özdemir Kimdir?

No 309 Demet Özdemir Kimdir?

No 309 Demet Özdemir Kimdir?

FOX Tv’de yaz ekranlarında yayına başlayacak yeni No 309 dizisinin başrol oyuncusu Demet Özdemir kimdir? Yaz ayında ekrana gelecek No 309 dizisinde Demet Özdemir, Furkan Pahalı ile başrolü paylaşacak. Çekimlerine devam edilen dizinin Haziran ayında FOX Tv ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Demet Özdemir Kimdir? 26 Şubat […]

21 Nisan 2016 - 15:18

FOX Tv’de yaz ekranlarında yayına başlayacak yeni No 309 dizisinin başrol oyuncusu Demet Özdemir kimdir?
Yaz ayında ekrana gelecek No 309 dizisinde Demet Özdemir, Furkan Pahalı ile başrolü paylaşacak. Çekimlerine devam edilen dizinin Haziran ayında FOX Tv ekranlarında yayınlanması bekleniyor.
Demet Özdemir Kimdir?
26 Şubat 1992 tarihinde Kocaeli’de dünyaya gelen Demet Özdemir, 3 kardeştir. 1.70 boyunda olan güzel oyuncu, dansa olan merakından dolayı dans kurslarına katılım yapmıştır. ilerleyen  zamanlarda okulu bırakarak, akşam lisesinden mezundur. Bengü dans kursu ile ayrılık yaşayan Demet Özdemir, Efes Kızları ile yakaladığı dans imkanını iyi değerlendirmiştir. Oyunculuk kariyerine reklam filmlerinde rol alarak ilk adımı atmıştır. Demet Özdemir sırasıyla Sana Bir Sır Vereceğim, Kurt Seyit ve Şura, Tutu Sözünü, Kaçak Gelinler gibi dizilerde oynamıştır. Son olarak Çilek Kokusu dizisinde Aslı karakterinde başrolde oynamıştır.

 

YORUM YAP

(1 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?