Dizi Haberleri > Nolur Ayrılalım Final mi? Neden Final Yapıyor? Bitti mi? Başka Kanalda Devam edecek mi?

Nolur Ayrılalım Final mi? Neden Final Yapıyor? Bitti mi? Başka Kanalda Devam edecek mi?

Nolur Ayrılalım Final mi? Neden Final Yapıyor? Bitti mi? Başka Kanalda Devam edecek mi?

Yaz dizisi N’olur Ayrılalım şok bir haberle yayından kaldırıldı. Haftanın cuma günleri Fox ekranlarında yayına giren N’olur Ayrılalım dizisinin genel kitlesine üzücü haber geldi. Fox Tv ekranlarında yaz serüvenine iddialı başlasa da dizi reytinglerde aldığı başarısızlıklar nedeniyle yayından çekilmeye karar verdi. Osman Sınav‘ın yapımcılığını üstlendiği, […]

13 Ağustos 2016 - 18:15

Yaz dizisi N’olur Ayrılalım şok bir haberle yayından kaldırıldı. Haftanın cuma günleri Fox ekranlarında yayına giren N’olur Ayrılalım dizisinin genel kitlesine üzücü haber geldi. Fox Tv ekranlarında yaz serüvenine iddialı başlasa da dizi reytinglerde aldığı başarısızlıklar nedeniyle yayından çekilmeye karar verdi.

Osman Sınav‘ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Nilay Duru, Nilperi Şahinkaya, Aras Aydın ve Gürgen Öz’ün rol aldığı N’olur Ayrılalım yapımcı Osman Sınav ve kanalın aldığı kararla yayın hayatına son verdi. Dizi henüz 4 bölüm yayınlarken neden bu kadar erken pes ettiği sorularına cevaben düşük reytinglerden dolayı reklam alamaması oldu.

Stok bölümleri ile yayın hayatına bir süre daha devam edecek olan dizi daha sonra ekranlara veda edecektir. Kanal N’olur Ayrılalım dizisinden kalan boşluğu yeni dizi Rüzgarın Kalbi ile dolduracaktır.  Rüzgarın Kalbi çok yakında cuma günleri Fox ekranlarında sizlerle olacaktır.

YORUM YAP

(11 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?