Dizi Haberleri > O Hayat Benim 103. Bölüm Fragmanı izle 2 Ekim Pazar

O Hayat Benim 103. Bölüm Fragmanı izle 2 Ekim Pazar

O Hayat Benim 103. Bölüm Fragmanı izle 2 Ekim Pazar

Fox Tv’nin uzun süreli yayında kalan dizilerinden O Hayat Benim yeni sezon 103. bölüm fragmanı yayınlandı. Geride bıraktığı sezonlardan sonra yeniden yapılanma kaydeden sevilen dizi Pazar günleri yayınlanmaya devam ediyor. Her hafta Fox ekranlarında yeni sezon bölümleriyle yayınlanan dizide yeni gelişmeler merak uyandırdı. O Hayat […]

25 Eylül 2016 - 19:47

Fox Tv’nin uzun süreli yayında kalan dizilerinden O Hayat Benim yeni sezon 103. bölüm fragmanı yayınlandı. Geride bıraktığı sezonlardan sonra yeniden yapılanma kaydeden sevilen dizi Pazar günleri yayınlanmaya devam ediyor.

Her hafta Fox ekranlarında yeni sezon bölümleriyle yayınlanan dizide yeni gelişmeler merak uyandırdı. O Hayat Benim 103. yeni bölümüyle 2 Ekim 2016 Pazar günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecektir.

Gerçeklerden uzak kalan Bahar, Nuran’ı kaybetmemek için her şeyi göze alan Efsun, Sultan’ın Zühal’in açık tehdidine taviz vermemesi tüm dengeleri değiştirmiştir. Bahar ile kızını kavuşturmaya kararlı olan biri vardır. Çaresi kalmayan Efsun, İstanbul’a dönmek zorundadır. Ancak İstanbul’da Nuran’ın öz babası Ateş vardır.

Yaptığı panik zorunlu hatasından doğum gününde ortaya çıkar. Öte yandan Kenan’ın sakladığı yerden çıkmaya mecbur kılan Ateş’in intikamı sonuç verir. Ateş’in yankıları her kulakta çınlarken herkes bedelini ödeyecektir.

O Hayat Benim 103. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?