Dizi Haberleri > O Hayat Benim 118. Bölüm Fragmanında Neler Olacak 29 ocak

O Hayat Benim 118. Bölüm Fragmanında Neler Olacak 29 ocak

O Hayat Benim 118. Bölüm Fragmanında Neler Olacak 29 ocak

Büyüleyici öyküsüyle her hafta ilgiyle izlenen O Hayat Benim yeni tanıtımı yayınlandı. Sevilen dizi O Hayat Benim 116. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Fox Tv dizisi O Hayat Benim yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.. O Hayat Benim 117. yeni bölümü ile 29 ocak 2017 Pazar günü Fox Tv ekranlarında […]

22 Ocak 2017 - 17:53

Büyüleyici öyküsüyle her hafta ilgiyle izlenen O Hayat Benim yeni tanıtımı yayınlandı. Sevilen dizi O Hayat Benim 116. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Fox Tv dizisi O Hayat Benim yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.. O Hayat Benim 117. yeni bölümü ile 29 ocak 2017 Pazar günü Fox Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecektir.

Efsun ve Bahar sonunda kavuşmuştur fakat bir gerçek vardır ki ayrılık kaçınılmazdır. Çünkü Bahar ve Ateş haklıdır, kanun da şüphesiz onların yanında olacaktır. Efsun bebeğini ilelebet kaybetmek üzeredir bu yüzden yine türlü yalanlara başvurur. Bahar’ın paramparça olacağını bile bile yurdışına kaçmak üzeredir. Sultan’ın yanında geçireceği bir an bile Hülya için ızdırap olur. Mehmet Emir bataklıktan çıkmak için çırpınır. Mehmet çare olarak ölmeyi mi seçecek? Herkes zamanla her şeyini kaybetmeye başlar fakat asıl çaresizlik vazgeçmektir.

O Hayat Benim 117. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?