Dizi Haberleri > O Hayat Benim 119. Bölüm Fragmanında Neler Olacak 5 şubat

O Hayat Benim 119. Bölüm Fragmanında Neler Olacak 5 şubat

O Hayat Benim 119. Bölüm Fragmanında Neler Olacak 5 şubat

Büyüleyici öyküsüyle her hafta ilgiyle izlenen O Hayat Benim yeni tanıtımı yayınlandı. Sevilen dizi O Hayat Benim 119. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Fox Tv dizisi O Hayat Benim yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.. O Hayat Benim 119. yeni bölümü ile 5 şubat 2017 Pazar günü Fox Tv ekranlarında […]

29 Ocak 2017 - 15:55

Büyüleyici öyküsüyle her hafta ilgiyle izlenen O Hayat Benim yeni tanıtımı yayınlandı. Sevilen dizi O Hayat Benim 119. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Fox Tv dizisi O Hayat Benim yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.. O Hayat Benim 119. yeni bölümü ile 5 şubat 2017 Pazar günü Fox Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecektir.

Bahar için artık tek bir şeyin önemi vardır oda kızının yanında kalabilmek. Bunun için Efsun’la konuşmaya gider. Fakat Nuran’la son gününü yaşadığının farkında değildir. Sabah gözlerini açar ve ortalıkta ne Nuran ne de Efsun vardır. Onları yurt dışına çıkaracak olan tekneyle yola çıkmışlar. Bahar çaresizdir. Ateş durumdan haberi olduğunda Savcı’ya bildirir. Sahil güvenlik Bahar’ın bulunması için harekee geçer.

O Hayat Benim 119. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?