Dizi Haberleri > O Hayat Benim 123. Bölüm Fragmanı Cemal’in ölümüyle ilgili sır açığa çıkacak mı?

O Hayat Benim 123. Bölüm Fragmanı Cemal’in ölümüyle ilgili sır açığa çıkacak mı?

O Hayat Benim 123. Bölüm Fragmanı Cemal’in ölümüyle ilgili sır açığa çıkacak mı?

Büyüleyici öyküsüyle her hafta ilgiyle izlenen O Hayat Benim yeni tanıtımı yayınlandı. Sevilen dizi O Hayat Benim 123. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Fox Tv dizisi O Hayat Benim yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.. Bahar’ın hayatta kalması için tek çaresi tedavidir. Ancak bu demek […]

26 Şubat 2017 - 03:55

Büyüleyici öyküsüyle her hafta ilgiyle izlenen O Hayat Benim yeni tanıtımı yayınlandı. Sevilen dizi O Hayat Benim 123. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Fox Tv dizisi O Hayat Benim yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler..

Bahar’ın hayatta kalması için tek çaresi tedavidir. Ancak bu demek oluyor ki karnında ki bebeğin doğmayacak olması. Bahar’ın bu kararında Nuran’ın yakın davranması ona güç vermiştir. Fakat bu aşamada Ateş, Bahar’ın hastalığı nedeniyle Efsun’u suçlu gösterir. Efsun ise Arda ve Sultan’ın yanında olması gerekmektedir. Çünkü Zeynep ile Müge cinayetten sorgulanmaktadır.

Hem Hülya hem de Sultan kızları için bir çare ararken, Cemal’in ölümündeki sırra kimsenin ulaşamaması için çabalarlar. Müge, ya bedel ödemekten istemeyip kaçacak ya da işlemiş olduğu suçu paşa paşa çekecektir. Babası, Müge’nin Asım’ların yanına dönmesi gerektiğini söylerken, Müge’nin aklındakileri Atahan ailesi acı bir biçimde öğrenmek üzeredir. O Hayat Benim 123. yeni bölümü ile 5 Mart 2017 Pazar günü Fox Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecektir.

O Hayat Benim 123. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?