O Hayat Benim 62.bölüm Fox Tv canlı full izle

O Hayat Benim 62.bölüm son bölüm izle Fox Tv canlı yayın bilgileri ; Pazar akşamlarının sevilen dizilerinden olan ve izleyenlerine keyifli anlar yaşatan O Hayat Benim dizisi bu hafta yeni bölüm olan 62.bölümü ile ekranlarda olacak. 27 Eylül 2015 Pazar günü yayınlanacak O Hayat Benim’de neler yaşanacak? Fox Tv canlı izle. İşte detaylar..

 

Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Oya Başar gibi bir çok ünlü ismin oynadığı ve geçtiğmiz hafta 3.sezonuna merhaba diyen O Hayat Benim dizisinde heyecan devam ediyor. Her hafta Pazar günü yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden O Hayat Benim dizisi 27 Eylül 2015 günü 62.bölümü ile ekranlarda olacak.

Bayramda da ekranlarda olacak O Hayat Benim dizisinde yaşanacak gelişmeler ve yayın bilgileri ile ilgili detaylar şu şekilde;

 

62.BÖLÜM ÖZETİ :
Sırrın ortaya çıkışı Bahar için olduğu kadar Efsun içinde yeni bir hayatın başlangıcıdır. Yıllarca kandırıldığını öğrenen Bahar’ın kendisini toparlaması ve öz ailesini kabullenmesi hiç de kolay olmayacaktır. Efsun için ise durum daha karışıktır. Sahip olamadığı zenginlikten öte Bahar’ı kaybetmenin acısı daha derindir.

 

O HAYAT BENİM OYUNCU KADROSU :

Ezgi Asaroğlu

Keremcem

Sinan Albayrak

Ceren Moray

Yeşim Ceren Bozoğlu

Süleyman Atanısev

Ahu Sungur

Didem İnselel

Turgay Aydın

Şan Bingöl

Nurşim Demir

Gülsen Tuncer

Neslihan Acar

FOX TV – O HAYAT BENİM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ .

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.