Dizi Haberleri > O Hayat Benim Ceylan Kimdir? Müge Bayramoğlu Yeni Dizisi

O Hayat Benim Ceylan Kimdir? Müge Bayramoğlu Yeni Dizisi

O Hayat Benim Ceylan Kimdir? Müge Bayramoğlu Yeni Dizisi

Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Oya Başar, Ceren Moray ve Ahu Sungur ‘un başrolllerini paylaştığı O Hayat Benim kadrosuna Müge Bayramoğlu dahil oldu. Pis Yedili ile ekranlarda tanınan güzel oyuncu Ceylan karakteriyle diziye katılacak. Kenan Erksan’ın kızını canlandıracak oyuncu dizinin 119. bölümünde dahil olacak. Türk oyuncu 6 Eylül 1992 Bursa […]

26 Ocak 2017 - 19:24

Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Oya Başar, Ceren Moray ve Ahu Sungur ‘un başrolllerini paylaştığı O Hayat Benim kadrosuna Müge Bayramoğlu dahil oldu. Pis Yedili ile ekranlarda tanınan güzel oyuncu Ceylan karakteriyle diziye katılacak. Kenan Erksan’ın kızını canlandıracak oyuncu dizinin 119. bölümünde dahil olacak.

Türk oyuncu 6 Eylül 1992 Bursa doğumludur. Plato Meslek Yüksekokulu Görsel İletişim Bölümü mezunu olan Bayramoğlu, özel bir ajansta oyunculuk dersleri almıştır. Reklam filmleri ile ekranlarda yer alan Bayramoğlu daha sonra Pis Yedili ile oyunculuğa adım atmıştır. 3 sezon Pis Yedili kadrosunda yer alan başarılı oyuncu ardından Emanet ve Aşk Zamanı adlı dizilerde rol almıştır.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?