Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

O Hayat Benim Final mi yapacak devam edecek mi 2016 2017

O Hayat Benim Pazar akşamları Fox Tv ekranlarında reyting rekorları kırmaya devam ederken bir güzel haber daha geldi O Hayat Benim hayranlarına. O Hayat Benim yeni sezonda da Fox Tv ekranlarında olacak. O Hayat Benim 2016- 2017 sezonunda Fox Tv de yayınlanmaya devam edecek. O Hayat Benim resmi Twitter adresinden 08.03.2016 akşamı dizi bittikten sonra […]

O Hayat Benim Final mi yapacak devam edecek mi 2016 2017
14 Mayıs 2016 - 14:35 'de eklendi.

O Hayat Benim Pazar akşamları Fox Tv ekranlarında reyting rekorları kırmaya devam ederken bir güzel haber daha geldi O Hayat Benim hayranlarına. O Hayat Benim yeni sezonda da Fox Tv ekranlarında olacak. O Hayat Benim 2016- 2017 sezonunda Fox Tv de yayınlanmaya devam edecek.

O Hayat Benim resmi Twitter adresinden 08.03.2016 akşamı dizi bittikten sonra bir açıklama geldi. O Hayat Benim dizisinin bu sezon biteceği final yapacağı ile ilgili söylentiler kesinlikle doğruyu yansıtmaktadır ve dizimiz yeni sezonda siz değerli izleyicilerle buluşacaktır denildi. Devamında ise “Hatta O Hayat Benim’in hikayesi asıl gelecek sezon başlayacak denildi”

O Hayat Benim Final mı yapacak?

Hayır O Hayat Benim Final yapmayacak ancak haziran ayı ortalarında sezon finali yapacak ve yeni sezonda tekrar izleyicileri ile buluşacak.

O Hayat Benim devam mı edecek?

O Hayat Benim 3. sezonda da Fox izleyicileri ile buluşacak, yani dizimiz yeni sezonda da devam edecek.

 O Hayat Benim ne zaman final yapacak?

Dizimizin ne zaman final yapacağı şuanda belli değil. O Hayat Benimin ne zaman final yapacağını reytingler belirleyecek gibi.

 O Hayat Benim 3. sezonda da devam edecek mi?

O Hayat Benim 3. sezonda da devam edecek

O Hayat Benim bitti mi?

Hayır dizimiz bitmedi. Eylül ayında tekrar Fox Tv ekranlarında olacak

O Hayat Benim neden yayınlanmıyor?

O Hayat Benim’in neden yayınlanmadığı ile ilgili bilgi geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER