Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

O Hayat Benim Sultan Kızını Koruyabilecek midir? 122. Bölüm Fragmanı

Büyüleyici öyküsüyle her hafta ilgiyle izlenen O Hayat Benim yeni tanıtımı yayınlandı. Sevilen dizi O Hayat Benim 122. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Fox Tv dizisi O Hayat Benim yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.. Ateş ile Bahar’ın karşılaştığı umulmadık bir durum korkunç gerçeği meydana çıkarır. Zor bir karar aşamasında olan Bahar’ın bir seçim yapması […]

O Hayat Benim Sultan Kızını Koruyabilecek midir? 122. Bölüm Fragmanı
17 Şubat 2017 - 20:25 'de eklendi.

Büyüleyici öyküsüyle her hafta ilgiyle izlenen O Hayat Benim yeni tanıtımı yayınlandı. Sevilen dizi O Hayat Benim 122. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Fox Tv dizisi O Hayat Benim yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler..

Ateş ile Bahar’ın karşılaştığı umulmadık bir durum korkunç gerçeği meydana çıkarır. Zor bir karar aşamasında olan Bahar’ın bir seçim yapması gerekmektedir. Bu durumu Ateş ile de paylaşamaz. Tek başına üstesinden geleceği bir durumda değildir. Öte yandan Efsun halen kendine gelememiştir. Nuran’ın gidişinin ardından kendini işe verir.

Diğer yandan Cemal’in ölümü Zeynep’le Müge’yi şüpheli durumuna sokmuştur. Hülya ile Sultan ise kızları için kendilerini tehlikeye atmaya razıdır. O Hayat Benim 122. yeni bölümü ile 26 şubat 2017 Pazar günü Fox Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecektir.

O Hayat Benim 122. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER